Тендер: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений
Bid submission
until 20 лип. 17:00
Auction
Qualification
Pending
Reviewed
until 11 серп. 00:00
Procurer information
Main contact person
Buyers information
7Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений 744426 | 2 499 144,80 грнWith VAT 37 000,00 грнBid security Contract security | активний | Go toStart: 22 лип. 15:05 |
Items list
11| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09132000-3 Бензин | 120 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61013, Харківська область, м.Харків, вул.Шевченка, 133 |
2 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 2 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61013, Харківська область, м.Харків, вул.Шевченка, 133 |
3 | Газ нафтовий скраплений марка А
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений | 1 150 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61013, Харківська область, м.Харків, вул.Шевченка, 133 |
4 | Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09132000-3 Бензин | 2 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61050, Харківська область, м.Харків, провулок Руставелі,4А |
5 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 15 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61050, Харківська область, м.Харків, провулок Руставелі,4А |
6 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 4 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61099, Харківська область, м.Харків, вул. Каденюка, 43 |
7 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 1 300 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61080, Харківська область, м.Харків, вул.Сохора, 5-А |
8 | Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09132000-3 Бензин | 500 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61045, Харківська область, м.Харків, вул. Отакара Яроша, 3Б |
9 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 1 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61045, Харківська область, м.Харків, вул. Отакара Яроша, 3Б |
10 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 6 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61002, Харківська область, м.Харків, вул. Дарвіна буд. 8/10 |
11 | Паливо дизельне ДП-Л- Євро5-В0/ Паливо дизельне ДП-З- Євро5-В0
Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скрапленийCode ДК021: 09134200-9 Дизельне паливо | 15 000 літр | To 25 груд 2024 | Україна, 61050, Харківська область, м.Харків, вулиця Руставелі, будинок 14 |
Tender documents
12| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1_Технічна специфікація (нова).docx | Технічні специфікації | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
2 | Додаток 2_Кваліфікаційні критерії.docx | Кваліфікаційні критерії | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
3 | Додаток 3_Форма_Заявка учасника.docx | Not specified | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
4 | Додаток 4 Перелік документів переможця по п.47.docx | Not specified | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
5 | Додаток 4.1 Перелік_інших_документів_переможця_.docx | Not specified | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
6 | Додаток 5_Перелік документів учасника.docx | Not specified | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
7 | Додаток 6_Форма цінової пропозиції.docx | Not specified | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
8 | Додаток 7 Договір.docx | Проект договору | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
9 | Додаток 7.1_Договір.docx | Проект договору | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
10 | ТД (нова).docx | Тендерна документація | Tender | 12 липня 2024 17:03:01 | View |
11 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 12 липня 2024 17:04:45 | View |
12 | audit_4d66ba36f3cd42a3bd4464e271fc9090_597750fbb40742f8a920b2329c068c85.yaml | Not specified | Tender | 22 липня 2024 15:28:16 | View |
Participant requirements
11| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивівExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник фізична особа підтверджує, щоФізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes Учасник юридична особа підтверджує, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
2 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоСуб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоВідомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
4 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоКерівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
5 | Порушення справ про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
6 | Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Замовник підтверджує, щоТендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueNo |
7 | Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Замовник підтверджує, щоЗамовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueNo |
8 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом) Creation date12.07.2024 17:02 StatusАрхівована ValueYes Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
9 | Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиціїExpand Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоМова тендерної пропозиції українська Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
10 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений)Expand Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, щоВид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes Size37 000 UAH |
11 | Забезпечення виконання договору (Related to lot: Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений)Expand Confirmed by:Відповідь надається переможцем Учасник підтверджує, щоРозмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю Creation date12.07.2024 17:02 StatusАктивна ValueYes |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФУЛ ФЬЮЖН” | Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений дійсна | 2 496 807,50 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» | Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений дійсна | 2 499 134,40 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений | ТОВ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС» | очікує рішення | 2 499 134,40 грнincl. VAT | |
Бензин автомобільний, паливо дизельне та газ нафтовий скраплений | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФУЛ ФЬЮЖН” | відхилено | 2 496 807,50 грнincl. VAT |