Тендер: Дріт в асортименті
Bid submission
until 13 серп. 12:00
Auction
Qualification
until 16 вер. 15:25
Reviewed
until 22 вер. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Дріт в асортименті 1088332 | 783 765,00 грнWithout VAT | завершено | Go toStart: 14 серп. 12:58 |
Items list
18| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Дріт в’язальний термічно оброблений Ø1,2 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 500 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Дріт в’язальний термічно оброблений Ø1,8 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 50 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Дріт в’язальний термічно оброблений Ø6ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 295 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø0,8 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 8 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø1,4 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 120 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø1,6 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 580 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø1,8 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 882 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø3 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 526 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø5 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 70 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Дріт в’язальний термічно оброблений оцинкований Ø6 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 1 800 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Дріт сталевий оцинкований термічно необроблений Ø2 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 100 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Дріт сталевий оцинкований термічно необроблений Ø3 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 350 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Дріт пружинний Ø3,5 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 100 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Дріт пружинний Ø4,0 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 200 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
15 | Дріт ніхромовий Х20Н80 2 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 50 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
16 | Дріт ніхромовий Х20Н80 3 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 50 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
17 | Дріт ніхромовий Х20Н80-Н Ø4,5 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 90 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
18 | Дріт ніхромовий Х20Н80 6 ммRelated to lot: Дріт в асортиментіCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 50 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
5| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 0071_Тендерна документація.docx | Тендерна документація | Tender | 05 серпня 2025 15:48:08 | View |
2 | Додаток 3 Проєкт договору.docx | Проект договору | Tender | 05 серпня 2025 15:48:08 | View |
3 | Додаток_5.1-5.2_Розрахунки до тендерної (цінової) пропозиції.xlsx | Тендерна документація | Tender | 05 серпня 2025 15:48:08 | View |
4 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 05 серпня 2025 15:48:17 | View |
5 | audit_8b2de6387448489b83cf51a08c6a5230_2b923f70a237429bac28102a209937de.yaml | Not specified | Tender | 14 серпня 2025 13:21:44 | View |
Participant requirements
13| # | Requirement | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
11 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна Value120 | ||||||||||||
12 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||||||||
13 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Related to lot: Дріт в асортименті)Expand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Creation date05.08.2025 15:48 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Строки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидентом України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України).Related to lot: Дріт в асортименті | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Термін поставки товару: протягом 60 календарних днів з дати підписання Договору.Related to lot: Дріт в асортименті | Повторювана поставка | 100% | 60 (календарні) |