Тендер: Овочі, фрукти та горіхи
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваЧуднівська гімназія
Код22067855
АдресаУкраїна, 13200, Житомирська область, Житомирський р-н, місто Чуднів, вул.Рудніцького Івана - воїна-героя АТО, будинок 4
Main contact person
NameОлена Говорун
Phone+380978699186
E-mailolena1970hovorun@ukr.net
Items list
11| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | цибуляCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 45 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна героя АТО,4 |
2 | моркваCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 34 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
3 | бурякCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 17.5 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
4 | капустаCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 48 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
5 | перецьCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 25 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
6 | огірки свіжіCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 40 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
7 | помідори свіжіCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 40 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
8 | бананиCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 80 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
9 | апельсиниCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 80 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
10 | яблукаCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 50 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
11 | лимониCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 6 кілограм | From 01 вер 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 13200, Житомирська область, м.Чуднів, Рудніцького Івана воїна - героя АТО,4 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 01 вересня 2025 13:56:09 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2025-09-01-004792-a
ID Prozorrob1bbe24c56cc4fdc86af33f590b0e75a
Expected value23 337 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-09-01-006260-a
DK 021:2015 code03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Колесник Ольга Вікторівна | переможець | 23 337,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
1 вер at 13:55Last changes
1 вер at 13:56Expected value
23 337.00UAH excl. VAT