Тендер: Борошно пшеничне, сорт другий, ГСТУ 46.004
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 26 вер. 01:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:23 вер 2025 14:31 - 26 вер 2025 01:00
Collapse all
Procurer information
НазваДержавна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
Код08564038
Веб-сайтhttp://kvs.gov.ua
АдресаУкраїна, 55340, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
Main contact person
NameОксана Крістофоль
Phone+380671553891
E-mailoks.kristof@gmail.com
URLhttp://kvs.gov.ua
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Борошно пшеничне ваговеCode ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіCategory: Борошно пшеничне вагове Participant requirements | 130 кілограм | To 01 жовт 2025 | Україна, 55340, Миколаївська область, селище міського типу Костянтинівка, вулиця Володимирська, 1 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір Борошно.docx | Проект договору | Tender | 23 вересня 2025 14:30:32 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 вересня 2025 14:31:35 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Розрахунок за поставлений Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 10 (десяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної Товару.
Розрахунки за цим Договором здійснюються відповідно до пп. 2 п. 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 р. № 590 (зі змінами та доповненнями) в національній валюті України гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати сум коштів на поточний рахунок Постачальника, що вказаний у цьому Договорі. Замовник здійснює оплату в межах отриманого бюджетного фінансування.
| Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
About procurement
IDUA-2025-09-23-009586-a
ID Prozorro3d8fa128e5384104998a8a7a068e0ae0
NotesБорошно пшеничне вагове
Expected value2 080 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-09-23-011867-a
DK 021:2015 code15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Торги не відбулися
Published
23 вер at 14:31Last changes
26 вер at 01:00Maximum participation fee
Expected value
2 080.00UAH incl. VAT