Тендер: Медичні матеріали (Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 26 вер. 08:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:23 вер 2025 16:19 - 26 вер 2025 08:00
Collapse all
Cancellations
StatusСкасування активоване.
Reasonвідсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
ExplanationПід час проведення запиту пропозицій постачальників в електронному каталозі щодо Закупівлі було виявлено, що в оголошені допущено технічну помилку при публікуванні оголошення запиту пропозицій постачальників – невірно вказана кількість товару.
Враховуюче викладене, подальша потреба в запиті пропозицій постачальників щодо Закупівлі відсутня.
Відповідно до підпункту 1 пункту 65 Порядку № 822 замовник може відмінити запит пропозицій постачальників до укладання договору в разі відсутності подальшої потреби в закупівлі.
Враховуючи викладене, запит пропозицій постачальників щодо Закупівлі підлягає відміні.
Cancellation ofProcurement
Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2_Протокол відміни закупівлі_ медич мат.pdf | Not specified | Tender | 25 вересня 2025 17:32:12 | View |
2 | sign.p7s Signed | Not specified | Tender | 25 вересня 2025 17:32:48 | View |
Download all (.zip)
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ"
Код01994155
АдресаУкраїна, 08704, Київська область, Обухів, вул.Каштанова, будинок 52
Main contact person
NameАнтосієв Сергій
Phone380969128911
E-mails_antos@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Шприц високого тискуCode ДК021: 33140000-3 Медичні матеріалиCategory: Шприц високого тиску Participant requirements | 550 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 08704, Київська область, Обухів, вул.Каштанова, будинок 52 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір(проект)___медич мат.docx | Проект договору | Tender | 23 вересня 2025 16:18:37 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 вересня 2025 16:19:31 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (робочі) |
About procurement
IDUA-2025-09-23-013169-a
ID Prozorro429ca55fcbef44338288adb28c6e9007
Expected value470 500 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-09-23-016410-a
DK 021:2015 code33140000-3 Медичні матеріали
Торги відмінено
Published
23 вер at 16:19Last changes
25 вер at 17:32Maximum participation fee
Expected value
470 500.00UAH incl. VAT