Тендер: Білизна натільна демісезонна, вид 2 (ДК 021:2015: 18310000-5: Спідня білизна)
Enquiry period
until 29 вер. 00:00
Bid submission
until 2 жовт. 00:00
Auction
Pending
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Білизна натільна демісезонна, вид 2 (ДК 021:2015: 18310000-5: Спідня білизна) 1137538 | 12 358 500,00 грнWith VAT 123 585,00 грнBid security | не відбувся | - |
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Білизна натільна демісезонна, вид 2 Related to lot: Білизна натільна демісезонна, вид 2 (ДК 021:2015: 18310000-5: Спідня білизна)
Code ДК021: 18310000-5 Спідня білизна | 30 000 комплект | To 10 груд 2025 | Україна |
Tender documents
14| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ts_natilna_demisezonna_29012024_4abc51280d.pdf | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
2 | Додаток № 1 Вимоги до учасника та перелік документів, що надаються учасником у складі пропозиції.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
3 | Додаток № 2 Форма Цінова пропозиція.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
4 | Додаток № 3 Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
5 | Додаток № 4 Кваліфікаційні критерії до учасників.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
6 | Додаток № 5 Лист-гарантія.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
7 | Додаток № 6 Анкета для проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
8 | Додаток № 7 Вимоги до учасника в частині комплаєнс.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
9 | Додаток № 8 Проект договору.docx | Проект договору | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
10 | Додаток № 9 Перелік документів, що надаються переможцем закупівлі.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
11 | Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.docx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
12 | Розмірна сітка 3.xlsx | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
13 | ТС Пакування та маркування.pdf | Not specified | Tender | 23 вересня 2025 17:40:24 | View |
14 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 вересня 2025 17:40:47 | View |
Participant requirements
1| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Білизна натільна демісезонна, вид 2 (ДК 021:2015: 18310000-5: Спідня білизна) )Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date23.09.2025 17:40 StatusАктивна Value1
Size123 585 UAH |
About procurement
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests