Тендер: Продукти харчування та сушені продукти різні (Молоко сухе, розчинний кавовий напій, розчинний шоколадний напій)
Закупівля без використання електронної системи
Information
Collapse all
Procurer information
НазваЛубенський професійний ліцей
Код02546789
Веб-сайтhttp://lpl.ho.ua/
АдресаУкраїна, 37500, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Інститутська 3
Main contact person
NameШепель Тетяна Володимирівна
Phone+380536170892
E-mailreception_lpl@ukr.net
URLhttp://lpl.ho.ua/
Items list
1
No.
Name
Quantity
Delivery
Delivery address
1
Продукти харчування та сушені продукти різні (Молоко сухе, розчинний кавовий напій, розчинний шоколадний напій)Code ДК021: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
9 кілограм
To 31 груд 2025
Україна, 37500, Полтавська область, Лубни, Інститутська,3
Tender documents
1
Latest edition
#
Name
Document type
Related to
Published
1
sign.p7s
Signed
Файл підпису закупівлі
Tender
01 жовтня 2025 16:48:16
View
About procurement
IDUA-2025-10-01-011069-a
ID Prozorroe4c3f2f733424036b2e99c394dc44723
Expected value5 841 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-10-01-013439-a
DK 021:2015 code15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Participants
Participant
Status
Price
ТОВ «АРОМО ПЛЮС
переможець
5 841,00 грнincl. VAT
Contracts
ID
Status
UA-2025-10-01-011069-a-c1Buyer: Лубенський професійний ліцейSupplier: ТОВ «АРОМО ПЛЮС
Укладено
Завершена
Published
1 жовт at 16:30
Last changes
1 жовт at 16:50
Expected value
5 841.00UAH incl. VAT
Reading the private key
Choose the key medium and read your key. The window is provided by id.gov.ua — your key and password never leave it.
Confirm the operation in the mobile app
Scan the QR code with your signing service mobile app, or tap it if you are on a phone.