Тендер: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВійськова частина А4885
Код26639076
АдресаУкраїна
Main contact person
NameПанасюк Вадим
Phone380637060724
E-mailvaddpanasuk4777@gmail.com
Items list
12| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Сайлентблок 12834 01 LEMFORDERCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука199.5 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
2 | Колодки передні 0 986 467 841 BOSCHCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука1 218 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
3 | Тяга рульова A 4614600105 MersedesCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука24 675 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
4 | Тяга рульова A 4613300103 MersedesCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука24 675 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
5 | Компресор кондиціонера (відновлений) Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука8 095.5 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
6 | Осушувач кондиціонера 95076 NissensCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука1 554 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
7 | Радіатор кондиціонера 5076K8C3 PolcarCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука5 670 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
8 | Лампа Н43 LED 60W 5000K 14000 Lm K70 EA Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука2 940 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
9 | Кільце ущільнювальне трубки кондиціонера VAGCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 5 штука31.5 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
10 | Колодки задніCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект2 520 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
11 | Болти (к-кт)Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука210 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
12 | Важіль підвіски (тяга) 0125-LC120U1 FEBESTCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука1 848 UAH без ПДВ | From 16 серп 2025
To 01 груд 2025 | Україна |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 06 жовтня 2025 17:39:23 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2025-10-06-013169-a
ID Prozorro6a721c7b763f4f92b577f66224d305ff
Expected value73 962 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ФОП Даниленко | переможець | 73 962,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
6 жовт at 17:38Last changes
6 жовт at 17:39Expected value
73 962.00UAH excl. VAT