Тендер: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»
Bid submission
until 23 жовт. 10:00
Auction
Completed
Qualification
until 3 лист. 14:25
Reviewed
until 9 лист. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б» 1154093 | 97 160 181,00 грнWithout VAT 485 000,00 грнBid security 5% Contract security | завершено | - |
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»Code ДК021: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт | 1 робота | To 31 груд 2027 | Україна, 68001, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6 |
Tender documents
6| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1 Перелік документів та або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції.docx | Тендерна документація | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:45 | View |
2 | Додаток 2 Проєкт договору про закупівлю.docx | Проект договору | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:45 | View |
3 | Додаток 3 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та вимоги до учасника.docx | Тендерна документація | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:45 | View |
4 | Додаток 4 Перелік документів та або інформації, які подаються Переможцем процедури закупівлі.docx | Тендерна документація | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:45 | View |
5 | ТД.docx | Тендерна документація | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:45 | View |
6 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 08 жовтня 2025 14:41:55 | View |
Participant requirements
19| # | Requirement | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
8 | Наявність антикорупційної програмиExpand Description:Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 млн. гривень (у тому числі за лотом) Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
10 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
11 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
12 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна Value120 | ||||||||||||
13 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||||||||
14 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна Value0.5
Size485 000 UAH | ||||||||||||
15 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна Value5
| ||||||||||||
16 | Інформування про субпідрядників/співвиконавців (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:У тендерній пропозиції зазначається інформація (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, щоУчасник закупівлі спроможний виконати обсяг передбачений закупівлею робіт або послуг Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, щоОбсяг залучення спроможностей інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців складає % від вартості договору про закупівлю Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна Valuefrom 1
| ||||||||||||
17 | Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
18 | Наявність працівників відповідної кваліфікації (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щонаявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
19 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б»)Expand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Creation date08.10.2025 14:41 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | виконання робітDescription: Замовник здійснює оплату за фактично виконані Роботи шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку у розмірі 100 % (сто відсотків) від вартості фактично виконаних Робіт протягом 20-ти (двадцяти) календарних днів за умови: підписання Сторонами «Акту приймання виконаних будівельних робіт» (за формою КБ-2в) та «Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат» (за формою КБ-3); отримання належним чином оформленої та зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної (далі - ЄРПН) в порядку та строки визначені податковим законодавством (у разі якщо Підрядник є платником ПДВ); отримання Замовником належним чином оформленого оригіналу рахунку Підрядника.Related to lot: Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б» | Пiсляоплата | 100% | 20 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ" | Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б» дійсна | 93 273 773,70 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Роботи з будівництва об’єкту за робочим проєктом «Реконструкція частини автодороги та накопичувача вантажних автомобілів в районі контрольно-пропускного пункту №2 Чорноморської філії ДП «АМПУ» (інв. №№ 4122;12950) за адресою: Одеська обл., Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 32-А, вул. Транспортна, 32-Б» | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ" | переможець | 93 273 773,70 грнexcl. VAT |