Bid submission
until 20 жовт. 09:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:15 жовт 2025 16:34 - 20 жовт 2025 09:00
Collapse all
Procurer information
НазваДЕРЖАВНА УСТАНОВА "РОМЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№56)"
Код08565078
АдресаУкраїна, 42073, Сумська область, Роменський район , село Перехрестівка, вул. Вишнева, 19
Main contact person
NameКатерина Скакун
Phone+380673245945
E-mailzacupivla.rvc56.skakun@gmail.com
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Пісок щільний природній в метрах кубічнихCode ДК021: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіCategory: Пісок щільний природній в метрах кубічних Participant requirements | 6.5 метр кубічний | To 07 лист 2025 | Україна, 42073, Сумська область, Роменський район, с. Перехрестівка, Вишнева 19 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОЄКТ Договір Пісок 2025 р..docx | Проект договору | Tender | 15 жовтня 2025 16:33:19 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 15 жовтня 2025 16:34:22 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
About procurement
IDUA-2025-10-15-014257-a
ID Prozorroca1b358f7e544db0a5ad403aa0ae4112
NotesПоставка Товару здійснюється ПРОДАВЦЕМ однією партією у робочий час з 9.00 до 16.00 год. (окрім п’ятниці, суботи та неділі), протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання замовлення (заявки). Замовлення (заявка) на отримання партії Товару здійснюється Замовником за телефоном та додатково може дублюватися на електронну адресу Постачальника.
Строк поставки – до 07.11.2025 року. Доставка Товару до Покупця, навантажувально-розвантажувальні роботи та інші витрати пов’язані з поставкою Товару, здійснюються Продавцем в межах загальної ціни Договору. Розвантаження Товару за адресою 42073, Сумська область, Роменський район, село Перехрестівка, вул. Вишнева, 19 здійснюється силами та засобами Продавця, що входить в ціну Товару. Розрахунок за цим Договором проводиться шляхом оплати товару Покупцем за фактом поставки товару протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання товару на склад Покупця на підставі рахунків на оплату, належних чином оформлених видаткових накладних.
Expected value9 750 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-10-15-017692-a
DK 021:2015 code14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Торги не відбулися
Published
15 жовт at 16:34Last changes
20 жовт at 09:00Maximum participation fee
Expected value
9 750.00UAH incl. VAT