Тендер: Овочі, фрукти та горіхи
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 21 жовт. 00:00
Qualification
until 21 жовт. 08:45
Reviewed
Pending
Qualification:21 жовт 2025 00:00 - 21 жовт 2025 08:45
Bid submission:16 жовт 2025 15:50 - 21 жовт 2025 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код43968702
АдресаУкраїна, 82400, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
Main contact person
NameКвашня Марта
Phone380687395620
E-mailmartakvashnia@ukr.net
Items list
9| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 652511-03220000-652500-40996564Category: Буряк столовий Participant requirements | 400 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
2 | Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 смCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903171-03220000-111277-40996564Category: Банани свіжі Participant requirements | 550 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
3 | Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сортуCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 383101-03220000-324090-40996564Category: Лимони свіжі Participant requirements | 50 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
4 | Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 160884-03220000-522113-40996564Category: Цибуля ріпчаста свіжа Participant requirements | 200 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
5 | Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: bf1ee515e6eb4059970f9558bd6d1f28Category: Яблука свіжі Participant requirements | 550 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
6 | Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 смCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903175-03220000-220099-40996564Category: Мандарини свіжі Participant requirements | 550 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
7 | Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сортуCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 383110-03220000-324095-40996564Category: Апельсини свіжі Participant requirements | 500 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
8 | Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 214400-03220000-030823-40996564Category: Морква свіжа Participant requirements | 400 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
9 | Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 315520-03220000-315550-40996564Category: Капуста білоголова свіжа Participant requirements | 400 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 82400, Львівська область, Освітні заклади району |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір - овочі фрукти С.docx | Проект договору | Tender | 16 жовтня 2025 15:50:00 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 16 жовтня 2025 15:50:47 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (робочі) |
About procurement
IDUA-2025-10-16-013169-a
ID Prozorro8d8ef01963ed4c2fbfea09a099b1ff6c
NotesПоставка товару Покупцю здійснюється силами та за рахунок Постачальника за погодженою із замовником адресою до освітніх закладів району: Кавська гімназія, Ланівська гімназія, Семигинівська гімназія, Стрілківська гімназія, Бережницька початкова школа, Вівнянська початкова школа, Верчанська гімназія, Голобутівська гімназія, Добрянська гімназія, Жулинська гімназія, Завадівська гімназія, М. Дідушицька гімназія імені Героя України Р.Собківа, Олексицька гімназія, П’ятничанська гімназія, Ходовицька гімназія.
Повні адреси будуть надані постачальнику після підписання договору.
Expected value230 850 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-10-16-015953-a
DK 021:2015 code03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ МКП-Трейд | дійсна | 229 850,00 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ МКП-Трейд | переможець | 229 850,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
16 жовт at 15:50Last changes
27 жовт at 13:22Maximum participation fee
Expected value
230 850.00UAH incl. VAT