Тендер: Хек, філе пангасіуса
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 23 жовт. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:20 жовт 2025 12:01 - 23 жовт 2025 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваВідділ освіти Сквирської міської ради
Код43934956
АдресаУкраїна, 09001, Київська область, Сквира, вул.Богачевського, 55
Main contact person
NameКостюк Олексій Юрійович
Phone+380456852575
E-mailalexblood85@gmail.com
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Хек с/м, обезголовлений, 200-400г, ДСТУ 4378Code ДК021: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіProfile: d17ec1c32d904adbb7e556e901fabd09Category: Риба заморожена морська Participant requirements | 350 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 09001, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти |
2 | Філе пангасіуса с/м, без шкіри, 170г+, ДСТУ 4379Code ДК021: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіProfile: 3eb1b8cce6dc4063bad1d525f1e7ac6bCategory: Риба заморожена морська Participant requirements | 350 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 09001, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору риба 2025.doc | Проект договору | Tender | 20 жовтня 2025 11:56:22 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 жовтня 2025 12:00:56 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 20 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Повторювана поставка | 100% | 20 (календарні) |
About procurement
IDUA-2025-10-20-005357-a
ID Prozorro39b786937a7449c3a39316db88607f9c
Notes2 рази на тиждень, в робочі дні, невеликими партіями, за заявками та адресами закладів освіти
Expected value112 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-10-20-006625-a
DK 021:2015 code15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Торги не відбулися
Published
20 жовт at 12:01Last changes
23 жовт at 00:00Maximum participation fee
Expected value
112 000.00UAH incl. VAT