Тендер: Меблі та приспособи різні
Bid submission
until 30 жовт. 15:39
Auction
Completed
Qualification
until 3 лист. 08:55
Reviewed
until 9 лист. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Меблі та приспособи різні 1174449 | 653 000,00 грнWith VAT 19 590,00 грнBid security | завершено | - |
Items list
7| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Стіл медичного працівникаRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 1 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
2 | Крісло м’яке поворотнеRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 4 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
3 | Стіл приладовий під фармацевтичну продукціюRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 2 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
4 | Диван розкладнийRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 3 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
5 | Диван коридорнийRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 8 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
6 | Крісло зі столиком в конференц залуRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 60 штука | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
7 | Ширма медична стельоваRelated to lot: Меблі та приспособи різніCode ДК021: 39150000-8 Меблі та приспособи різні | 40 метр квадратний | To 15 груд 2025 | Україна, 03026, м. Київ, м. Київ, Дніпровське шосе, 3 |
Tender documents
3| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт дог..docx | Проект договору | Tender | 22 жовтня 2025 15:35:08 | View |
2 | ТД .docx | Тендерна документація | Tender | 22 жовтня 2025 15:35:08 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 22 жовтня 2025 15:40:16 | View |
Participant requirements
14| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueNo | ||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueNo | ||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes | ||||||
11 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||
12 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна Value90 | ||||||
13 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Меблі та приспособи різні)Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна Value3
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes Size19 590 UAH | ||||||
14 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Related to lot: Меблі та приспособи різні)Expand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Учасник підтверджує, що1.1. Довідка (відповідно до форми п.1.1), складена учасником торгів, що містить інформацію про наявність досвіду виконання аналогічних* за предметом закупівлі договорів за остінні 3 (три) роки (не менше двох) Creation date22.10.2025 15:35 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруRelated to lot: Меблі та приспособи різні | Пiсляоплата | 100% | 5 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруRelated to lot: Меблі та приспособи різні | Одноразова поставка | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "АЛЮМІКС ТМК" | Меблі та приспособи різні дійсна | 570 337,36 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Меблі та приспособи різні | ТОВ "АЛЮМІКС ТМК" | переможець | 570 337,36 грнincl. VAT |