Тендер: Електрична енергія
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 13 лист. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:10 лист 2025 17:13 - 13 лист 2025 00:00
Collapse all
Cancellations
StatusСкасування активоване.
Reasonвідсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
ExplanationЗа рішенням уповноваженої особи від 06.11.2025 №25 ЗЦП-Ч 11 в електронному каталозі сформовано запит пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 року № 822 (далі — Порядок), з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості), на закупівлю товару «09310000-5 – Електрична енергія ( електрична енергія)», , очікуваною вартістю 1350000,00 грн. Унікальний номер оголошення: UA-2025-11-10-014792-а (далі — Закупівля).
Відповідно до підпункту 1 пункту 65 Порядку замовник може відмінити запит пропозицій постачальників до укладення договору у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі. В проєкті договору , розміщеному при оголошенні закупівлі ,наявна механічна помилка , а саме: п.п2.5. п.2 Договору (формульний розрахунок ціни ) помилково неправильно вказана середньозважена ціна на ринку електричної енергії «на добу наперед», що склалася з 01 листопада 2025 року по дату оголошення закупівлі (включно), що може суттєво вплинути на розрахунок ціни договору , яка , в свою чергу , є істотною умовою договору.
З огляду на зазначене замовник відміняє запит пропозицій постачальників у зв’язку з тим, що здійснення закупівлі стало неможливим, згідно з підпунктом 1 пункту 65 Порядку.
Під час розгляду другого питання порядку денного:
На виконання вимог пункту 65 Порядку замовник зобовязаний оприлюднити в електронній системі закупівель рішення про відміну запиту пропозицій постачальників протягом одного робочого дня з дня прийняття такого рішення із зазначенням причини відміни.
ВИРІШИЛА:
1. Відмінити запит пропозицій постачальників за оголошенням: UA-2025-11-10-014792-а
2. Забезпечити оприлюднення в електронній системі закупівель рішення про відміну запиту пропозицій постачальників із зазначенням причини відміни.
Cancellation ofProcurement
Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 25ЗЦЧ 11-2 Скасування процедури ЗЦП.docx | Not specified | Tender | 11 листопада 2025 13:01:44 | View |
2 | sign.p7s Signed | Not specified | Tender | 11 листопада 2025 13:02:19 | View |
Download all (.zip)
Procurer information
НазваКиївський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Код02070884
АдресаУкраїна, 03057, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 54/1
Main contact person
NameЧадронцева Лариса Миколаївна
Phone380663301104
E-mailsokrovige@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія, без розподілуCode ДК021: 09310000-5 Електрична енергіяProfile: 031b9e931b834b72b784ff4f997f4848Category: Електрична енергія Participant requirements | 150 000 кіловат-година | From 01 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 03057, м. Київ, згідно додатку 4 |
Tender documents
3Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | - Проєкт договору Електроенергія (запит ціни - воєн. стан).docx | Проект договору | Tender | 10 листопада 2025 17:09:46 | View |
2 | - Проєкт договору Електроенергія (запит ціни - воєн. стан).docx | Проект договору | Tender | 10 листопада 2025 17:09:46 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 10 листопада 2025 17:13:10 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
About procurement
IDUA-2025-11-10-014792-a
ID Prozorroaa7ef1e598da4c8ca56b4d9a482c3889
Expected value1 350 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-11-10-017152-a
DK 021:2015 code09310000-5 Електрична енергія
Торги відмінено
Published
10 лист at 17:13Last changes
11 лист at 13:02Maximum participation fee
Expected value
1 350 000.00UAH incl. VAT