Тендер: Фармацевтична продукція ( код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція )
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваДержавна установа "Державний центр олімпійської підготовки з біатлону"
Код38510318
АдресаУкраїна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59
Main contact person
NameГубко Наталія
Phone380991003274
E-mailnataligubko03@gmail.com
Items list
21| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Аква маріс Плюс спрей назальні 30млCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: R01AA05INN: Oxymetazoline | 7 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
2 | Бронхолітин Таб табл. 40мг №20Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: R05DBINN: Glaucine | 1 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
3 | Глутаргін табл.750мг №30 (10х3)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: A05BA01INN: Arginine glutamate | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
4 | Дип Риліф гель туба 50гCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: M02AX10INN: Comb drug | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
5 | Колдрекс Хотрем Лимон порошок пакет №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: N02BE51INN: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics | 3 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
6 | Німесил гранули 100мг/2г №30 (1х30)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: M01AX17INN: Nimesulide | 2 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
7 | Новірин табл.500мг №40 (10х4)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: J05AX05INN: Inosine pranobex | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
8 | Предуктал MR табл. 35мг №60 (30х2)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: C01EB15INN: Trimetazidine | 1 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
9 | Пульмобріз табл.№20 (20х1)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: R05CB10INN: Comb drug | 2 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
10 | Спазмалгон ДУО табл. №50 Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: A03DA02INN: Pitofenone and analgesics | 2 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
11 | Стимол розчин оральний 1г/10мл пакет 10мл №18Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: A16AAINN: Citrulline | 5 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
12 | Стрепсилс табл. №16 интенсив мед-лимонCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: R02AX01INN: Flurbiprofen | 1 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
13 | Тантум Верде® спрей д/ротової порожнини 1,5мг/мл 30млCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: R02AX03INN: Benzydamine | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
14 | Тардиферон табл.80мг №30 (10х3)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: B03AA07INN: Ferrous sulfate | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
15 | Толперил-Здоров'я розчин д/ін'єкц.1мл №5Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: M03BX04INN: Tolperisone | 3 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
16 | Трицитрон Екстра порошок пакет 23г №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: N02BE51INN: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics | 2 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
17 | Уролесан® краплі оральні 25млCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: G04BXINN: Comb drug | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
18 | Фервекс для дорослих з малиновим смаком порошок пакет №8Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: N02BE51INN: Comb drug | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
19 | Фламідез гель туба 40 г №1 Synmedic (Індия)
Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: M02AA65INN: Comb drug | 10 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
20 | Фламідез таб.П/О №30Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: M02AA65INN: Comb drug | 15 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
21 | Хіпотел табл.80мг №28 (14х2)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяATC: C09CA07INN: Telmisartan | 7 штука | To 10 лист 2025 | Україна, 15502, Чернігівська область, Чернігівський р-н, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 59 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 13 листопада 2025 12:27:52 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2025-11-13-007202-a
ID Prozorro29527e5cddd24320a1fb6af573e82f65
Expected value43 434 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-11-05-011028-a
DK 021:2015 code33600000-6 Фармацевтична продукція
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "Добрий Лікар" | переможець | 43 434,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
13 лист at 12:26Last changes
13 лист at 12:27Expected value
43 434.00UAH incl. VAT