Тендер: Код ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка»)
Enquiry period
until 20 лист. 10:00
Bid submission
until 25 лист. 10:00
Auction
Pending
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Код ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка») 1202879 | 741 000,00 грнWithout VAT 22 230,00 грнBid security | не відбувся | - |
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка»Related to lot: Код ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка»)Code ДК021: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки | 30 штука | To 16 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
3| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 4 до Тендерної документації (проєкт договору).docx | Проект договору | Tender | 14 листопада 2025 15:40:34 | View |
2 | Оголошення (спрощена) технічні вимоги до закупівлі ретранслятор.docx | Not specified | Tender | 14 листопада 2025 15:40:34 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 14 листопада 2025 15:41:22 | View |
Participant requirements
1| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Код ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка»))Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date14.11.2025 15:40 StatusАктивна Value3
Size22 230 UAH |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруRelated to lot: Код ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка») | Пiсляоплата | 100% | 7 (робочі) |
About procurement
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests