Тендер: Банани свіжі, мандарини свіжі, лимони свіжі
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 5 груд. 08:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:02 груд 2025 13:05 - 05 груд 2025 08:00
Collapse all
Procurer information
НазваКомунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради»
Код25908383
АдресаУкраїна, 29015, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру, 76/6
Main contact person
NameХолява Антоніна Петрівна
Phone+380982459058
E-mailzakupivli_psh3@ukr.net
Items list
3| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Банани свіжіCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиCategory: Банани свіжі Participant requirements | 150 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 29015, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру, 76/6 |
2 | Мандарини свіжіCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиCategory: Мандарини свіжі Participant requirements | 200 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 29015, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру, 76/6 |
3 | Лимони свіжіCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиCategory: Лимони свіжі Participant requirements | 20 кілограм | To 31 груд 2025 | Україна, 29015, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру, 76/6 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору банани.docx | Проект договору | Tender | 02 грудня 2025 12:40:24 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 02 грудня 2025 13:05:44 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 1 (робочі) |
About procurement
IDUA-2025-12-02-008317-a
ID Prozorro90d93a84d71a4b2b807ae4a350a18764
NotesПоставка товару проводиться 2-3 рази на тиждень до 07.00 ранку на склад Замовника, невеликими партіями за потребою, не пізніше 1-го робочого дня з дня отримання заявки від Замовника
Expected value25 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-12-02-010139-a
DK 021:2015 code03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Торги не відбулися
Published
2 груд at 13:05Last changes
5 груд at 08:00Maximum participation fee
Expected value
25 000.00UAH incl. VAT