ID: 12373727444e3ca0188470aae6a49b24b99c0e1
Лот: Послуги з проведення лабораторних досліджень (нічний час, вихідні та святкові дні)
Lot
Collapse all
Customer information
NameКомунальне некомерційне підприємство "Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання" Житомирської обласної ради
Code01991518
AddressУкраїна, 10029, Житомирська область, м. Житомир, вул. Грушевського, 33а
Main contact
NameОксана Ігнатенко
Phone+380992837124
E-mailzhosmo@gmail.com
Positions list
| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Визначення групи крові за системою АВОCode ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 20 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
2 | Визначення загального аналізу крові з лейкоцитарною формулою (27 показників)Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 20 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
3 | Визначення вмісту загального білку в сироватці крові Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 10 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
4 | Визначення вмісту альбуміну в сироватці крові Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 5 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
5 | Визначення вмісту сечовини в сироватці кровіCode ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 5 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
6 | Визначення вмісту креатиніну в сироватці крові Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 5 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
7 | Визначення активності аланінамінотрасферази Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 5 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
8 | Визначення активності аспартатамінотрасферази Code ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 5 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
9 | Визначення вмісту білірубіну загальногоCode ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 10 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
10 | Визначення вмісту глюкозиCode ДК021: 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові | 10 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, 10029, Житомирська область, Житомир, вул. Грушевського, 33-а |
Payment terms
| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | дата виставлення рахунку | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
About procurement
Expected value10 100 UAH
Tender identifierUA-2025-12-11-002575-a
Minimum price reduction step amount50.5 UAH
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
КП "ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П. ПАВЛУСЕНКА" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" | переможець | 9 500,00 грнincl. VAT |
завершено
Published
5 вер at 08:23Last changes
5 вер at 08:23Expected value
10 100.00UAH incl. VAT