Тендер: Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника
Enquiry period
until 24 груд. 00:00
Bid submission
until 26 груд. 00:00
Auction
Qualification
until 28 груд. 12:48
Reviewed
until 31 груд. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника 1247034 | 25 650 000,00 грнWith VAT 5% Contract security | завершено | Go toStart: 26 груд. 14:33 |
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальникаRelated to lot: Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальникаCode ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 2 700 000 кіловар-година | To 31 груд 2026 | Україна |
Tender documents
9| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1 - ПРОПОЗИЦІЯ.docx | Not specified | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
2 | Додаток 2 - ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ.docx | Not specified | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
3 | Додаток 3 - ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ_ ЯКІСНІ ТА ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (1).docx | Технічні специфікації | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
4 | Додаток 4 - ПРОЄКТ ДОГОВОРУ постачання (закупівлю) електричної енергії (з додатками).docx | Проект договору | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
5 | Додаток 5 - ДОКУМЕНТИ ПЕРЕМОЖЦЯ.docx | Not specified | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
6 | Оголошення .docx | Not specified | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
7 | Форма 1 - ДОВІДКА-ПІДТВЕРДЖЕННЯ.docx | Not specified | Tender | 18 грудня 2025 22:39:38 | View |
8 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 18 грудня 2025 23:06:28 | View |
9 | audit_c0e0fd39449741a8991e0a26ef54f628_dced54eb8655447ebc570a8468b5a918.yaml | Not specified | Tender | 26 грудня 2025 15:02:58 | View |
Participant requirements
16| # | Requirement | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueNo
| ||||||||||||||||||
2 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
3 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Cуб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
4 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
5 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueNo
| ||||||||||||||||||
6 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
7 | Наявність антикорупційної програмиExpand Description:Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Cлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
10 | Наявність заборгованості зі сплати податків і зборівExpand Description:Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності заборгованості підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
При наявності заборгованності підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
Характер та причина існуючої заборгованості Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueВідсутність коштів, Бухгалтерська помилка, Адміністративні та технічні причини, Особливості діяльності під час воєнного стану Сума існуючої заборгованості, грн. Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована Valuefrom 0 | ||||||||||||||||||
11 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
12 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
13 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована Value90 | ||||||||||||||||||
14 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована Valueукраїнська | ||||||||||||||||||
15 | Інформування про субпідрядників/співвиконавцівExpand Description:У тендерній пропозиції зазначається інформація (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоУчасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоСубʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date18.12.2025 22:39 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
16 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Related to lot: Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника)Expand Description:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Creation date18.12.2025 22:39 StatusАктивна Value5
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Creation date18.12.2025 22:39 StatusАктивна Value5 |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | дата закінчення звітного періодуRelated to lot: Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" | Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника дійсна | 17 722 637,00 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ" | Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника дійсна | 17 722 638,00 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗТРЕЙДИНГ" | Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника дійсна | 25 380 000,00 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Постачання (закупівля) електричної енергії у постачальника | АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" | переможець | 17 722 637,00 грнincl. VAT |