Тендер: Офісне приладдя (канцелярське приладдя)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваДСУ "Івано-Франківське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Код02009703
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б
Main contact person
NameГринечко Наталія Володимирівна
Phone380505608383
E-mailsmeif-bygalter@ukr.net
Items list
10| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папір ксерокснийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 60 пачка | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
2 | Файл А4Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 пачка | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
3 | Папка швидкозшивач А4 з прозорим верхомCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
4 | Записна книга Axent F4 192 аркCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
5 | Блокнот А4 96 аркушів у клітинку бокова спіральCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 8 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
6 | Зошит А4 96 аркушів у м"якій обкладинціCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
7 | Зошит А4 48 аркушів у м"якій обкладинціCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
8 | Клейка стрічка пакувальна 48мм*50м*40Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
9 | Скріпки круглі 50 мм 100 штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
10 | Біндери Buromax 19 мм 12 шт упаковкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 12 груд 2025
To 31 груд 2025 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гузара Любомира Кардинала, будинок 15 Б |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 19 грудня 2025 11:25:03 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2025-12-19-007202-a
ID Prozorro1210e63e76d44a7e9eb764153ae6f1eb
Expected value16 192 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-12-19-003647-a
DK 021:2015 code30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ФОП ДЕВДЮК ІВАН ПЕТРОВИЧ | переможець | 16 192,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
19 груд at 11:20Last changes
19 груд at 11:25Expected value
16 192.00UAH excl. VAT