Тендер: Електрична енергія, з розподілом
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 24 груд. 08:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:19 груд 2025 23:32 - 24 груд 2025 08:00
Collapse all
Cancellations
StatusСкасування активоване.
Reasonнеможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
ExplanationПомилково внесли не вірну суму закупівлі
Cancellation ofProcurement
Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол про виправлення технічної помилки в запит ціни пропозиції на електроенергію.doc | Not specified | Tender | 20 грудня 2025 10:48:41 | View |
2 | sign.p7s Signed | Not specified | Tender | 20 грудня 2025 10:49:45 | View |
Download all (.zip)
Procurer information
НазваПОЛЯНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ЛАСТІВОЧКА" ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код36164301
АдресаУкраїна
Main contact person
NameНаталія Модуляк
Phone+380956255370
E-mailnataliyamodulak2016@gmail.com
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія, з розподіломCode ДК021: 09310000-5 Електрична енергіяProfile: e6bafb072536402c86673c5de205b53bCategory: Електрична енергія Participant requirements | 137 600 кіловат-година | To 31 груд 2026 | Україна, 78593, Івано-Франківська область, с.Поляниця, вул.Карпатська , 3-А |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОЄКТ Договору ЗЦП електроенергія 2026 року..docx | Проект договору | Tender | 19 грудня 2025 23:28:07 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 19 грудня 2025 23:32:31 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
About procurement
IDUA-2025-12-19-024924-a
ID Prozorro757d9df696124c49b7ad1756f2006225
NotesЕлектрична енергія, з розподілом
Expected value1 840 000 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-12-19-029284-a
DK 021:2015 code09310000-5 Електрична енергія
Торги відмінено
Published
19 груд at 23:32Last changes
20 груд at 10:49Maximum participation fee
Expected value
1 840 000 000.00UAH incl. VAT