Тендер: Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВідділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області
Код44060781
АдресаУкраїна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1
Main contact person
NameНагаївська Сніжана Ігорівна
Phone+380687019486
E-mailStav_osvita@ukr.net
Items list
13| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Анальгін табл. 0,5г №10 (МЕТАМIZOLUM NATRICUM) (ТЕРНОФАРМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Metamizole sodium, combinations excl. psycholeptics | 10 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
2 | Вугілля активоване справжнє табл. 250мг №10 (CARBO ACTIVATUS MEDICINALIS) (ФАРМАКОМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Medicinal charcoal | 10 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
3 | Валеріана екстракт табл. в/о 20мг№10(5) (VALERIANA OFFICINALIS) (ТЕРНОФАРМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Valerianae radix | 1 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
4 | Діазолін др. 0.05г №10(2) (MEBHYDROLINUM) (ФАРМАК)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Mebhydrolin | 1 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
5 | Дротаверин табл. 40мг №10(2) (DROTAVERINUM) (ЛУБНЫФАРМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Drotaverine | 4.5 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
6 | Корвалол краплі фл. 50мл Фармак (COMB DRUG) (ФАРМАК)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Barbiturates in combination with other drugs | 2 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
7 | Каптопрес-Дарниця табл. №10(2) (COMB DRUG) (ДАРНИЦА)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Captopril | 1 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
8 | Панкреатин табл. в/о 250мг№10(6) (MULTIENZYMES (LIPASE, PROTEASE ETS.)) (ВИТАМИНЫ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Multienzymes (lipase, protease etc.) | 2 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
9 | Перекис вод.-Вішфа р-н 3% фл. полім. 100мл (HYDROGENII PEROXIDUM) (ДКП ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Hydrogen peroxide | 3 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
10 | Септефрил табл. 0,2мг №10 (DECAMETOXINUM) (АГРОФАРМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Decamethoxine | 10 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
11 | Хлоргексидин р-н 0,05% фл. з криш.-крап. 100мл (CHLORHEXIDINUM) (ДКП ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Chlorhexidine, combinations | 3 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
12 | Цитрамон У табл. №10 (COMB DRUG) (ЛУБНЫФАРМ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics | 10 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
13 | Парацетамол капс. 500мг №10 (PARACETAMOLUM) (ФАРМ КОМПАНИЯ ЗДОРОВЬЕ)Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Paracetamol, combinations | 10 штука | To 31 груд 2025 | Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 грудня 2025 12:54:31 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2025-12-23-008317-a
ID Prozorro8cfc239ddf664364b7d6e3bf4ebda039
Expected value2 526.21 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2025-12-23-009835-a
DK 021:2015 code33600000-6 Фармацевтична продукція
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ТОВ "ПЕРША ФАРМАЦІЯ КИЇВЩИНИ" | переможець | 2 526,21 грнincl. VAT |
Завершена
Published
23 груд at 12:20Last changes
23 груд at 12:56Expected value
2 526.21UAH incl. VAT