Тендер: ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (наркотичні засоби, психотропні речовини 2)
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 9 січ. 11:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:05 січ 2026 14:43 - 09 січ 2026 11:00
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код43221703
АдресаУкраїна, 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
Main contact person
NameГеча Мирослав
Phone+380966389829
E-mailtsrlvitsynskoho@ukr.net
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Мідазолам розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл по 3 млCode ДК021: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяProfile: 88cd78eb874e4a988aecca37a354460dCategory: Мідазолам Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вулиця І. Франка, 113 |
2 | Натрію оксибутират, розчин для ін'єкцій, 200мг/мл, по 10 млCode ДК021: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяProfile: 100000-33660000-258741-42574629Category: Натрію оксибутират Participant requirements | 200 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вулиця І. Франка, 113 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору.docx | Проект договору | Tender | 05 січня 2026 14:42:21 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 05 січня 2026 14:43:01 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-01-05-004792-a
ID Prozorro27a36f4a47a642e88c92cf8499c1e75d
NotesПри поставці товару Постачальник повинен надавати копії реєстраційних посвідчень, або сертифікатів якості на товар, тощо.
Ціна Товару включає в себе вартість тари та упаковки Товару, всі обов’язкові платежі, що сплачуються Постачальником, вартість доставки Товару Покупцю, вартість страхування, навантаження, розвантаження та всі інші витрати Постачальника пов’язані з виконанням цього Договору. Постачальник несе відповідальність за збереження цілісності та якості товару при транспортуванні.
Expected value30 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-05-005846-a
DK 021:2015 code33600000-6 Фармацевтична продукція
Торги не відбулися
Published
5 січ at 14:43Last changes
9 січ at 11:00Maximum participation fee
Expected value
30 000.00UAH incl. VAT