Тендер: М’ясо заморожене: лопатка свинна без кістки, стегно куряче, філе куряче
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 12 січ. 09:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:07 січ 2026 11:51 - 12 січ 2026 09:00
Collapse all
Procurer information
НазваУправління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області
Код37361483
Веб-сайтhttp://www.ouo.gov.ua
АдресаУкраїна, 08703, Київська область, місто Обухів, вул. Каштанова, будинок 13 Г, приміщення 720
Main contact person
NameЛіна Рясько
Phone+380667850152
E-maillinariasko@ukr.net
URLhttp://www.ouo.gov.ua
Items list
3| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143Code ДК021: 15110000-2 М’ясоProfile: 9a6e0677ef0844a488f9fcd456cba22eCategory: Курятина Participant requirements | 100 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Чаплінського,24 |
2 | Лопатка свинна без кістки, заморожена, ГСТУ 46.019, 1 кгCode ДК021: 15110000-2 М’ясоProfile: ae7397d6277542a58ff1394a2cd8ce21Category: Свинина Participant requirements | 100 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Чаплінського,24 |
3 | Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143Code ДК021: 15110000-2 М’ясоProfile: 139680-15110000-139640-40996564Category: Курятина Participant requirements | 80 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Чаплінського,24 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір про закупівлю товару_проєкт мясо ДФТГ.docx | Проект договору | Tender | 07 січня 2026 11:50:44 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 07 січня 2026 11:51:14 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (робочі) |
About procurement
IDUA-2026-01-07-002575-a
ID Prozorro9221875c383e44a08cd4758697d471de
NotesДК 021:2015: 15113000-3 - Свинина
ДК 021:2015: 15112130-6 - Курятина (стегно куряче)
ДК 021:2015: 15112130-6 - Курятина (філе куряче)
Постачання здійснюється виключно за рахунок Учасника-переможця (в подальшому Постачальника) 1-2 рази на тиждень дрібними партіями (відповідно до заявок Замовника),товар у вакуумному пакуванні масою не більше 2 кілограмів. Поставка товару здійснюється в робочі дні тижня з 8.00-17.00 год. Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 30 (тридцяти) робочих днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної на Товар.
Expected value68 400 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-07-003350-a
DK 021:2015 code15110000-2 М’ясо
Торги не відбулися
Published
7 січ at 11:51Last changes
12 січ at 09:00Maximum participation fee
Expected value
68 400.00UAH incl. VAT