Тендер: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»
Bid submission
until 22 січ. 12:00
Auction
Qualification
until 29 січ. 11:24
Reviewed
until 4 лют. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» 1258373 | 1 312 677,60 грнWithout VAT 39 300,00 грнBid security 5% Contract security | завершено | Go toStart: 23 січ. 13:24 |
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»Code ДК021: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
4| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ТД_дератизація Ів.-Фр.РУМ 13.12.11176.docx | Тендерна документація | Tender | 07 січня 2026 14:40:05 | View |
2 | Додаток №3 _Договір надання послуг 13.12.11176.docx | Проект договору | Tender | 07 січня 2026 14:40:05 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 07 січня 2026 14:40:18 | View |
4 | audit_3bca26265d134d28a8fa5f9a4636984f_62a9863aa8a2495d9825cee3a27ffc59.yaml | Not specified | Tender | 23 січня 2026 13:47:36 | View |
Participant requirements
16| # | Requirement | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
11 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна Value120 | ||||||||||||
12 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||||||||
13 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»)Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна Value3
Size39 300 UAH | ||||||||||||
14 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»)Expand Description:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна Value5
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна Value90
| ||||||||||||
15 | Інформування про субпідрядників/співвиконавців (Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»)Expand Description:У тендерній пропозиції зазначається інформація (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоУчасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоСубʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
16 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА»)Expand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Creation date07.01.2026 14:40 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугDescription: Оплата за надані Послуги здійснюється протягом 90 календарних днів після підписання Сторонами відповідного акта приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Виконавця або на інший рахунок, зазначений у письмовому (в тому числі у формі електронного документу) повідомленні Виконавця, підписаному уповноваженою особою Виконавця.Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Термін надання послуг: протягом 12 місяців з моменту укладання договору, але не пізніше 31.12.2026р. Послуги надаються кожного місяця. Більш детально інформацію зазначено в Додатку 1 до тендерної документації.Related to lot: Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» | Повторювана поставка | 100% | 330 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТзОВ "Стоп! Кукарача" | Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» дійсна | 931 048,56 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "УКРАГРОХІМТРЕЙД" | Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» дійсна | 1 139 200,00 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Послуги з дератизації та дезінсекції побутових, складських приміщень, приміщень, де зберігаються харчові продукти, торгових залів на АЗС Івано-Франківського регіонального управління мережею АТ «УКРНАФТА» | ТзОВ "Стоп! Кукарача" | переможець | 931 048,56 грнexcl. VAT |