Тендер: Оброблені овочі та фрукти
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 10 січ. 00:00
Qualification
until 10 січ. 13:21
Reviewed
Pending
Qualification:10 січ 2026 00:00 - 10 січ 2026 13:21
Bid submission:07 січ 2026 16:59 - 10 січ 2026 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ "СИНЕРГІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Код26136688
АдресаУкраїна, 49026, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ПРАПОРНА, будинок 25
Main contact person
NameЛілія Храновська
Phone+380567222136
E-mailgruden26@ukr.net
Items list
13| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Кукурудза зерно замороженаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 905136-15330000-715015-40996564Category: Овочі заморожені Participant requirements | 200 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
2 | Горошок зелений замороженийCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 905139-15330000-715015-40996564Category: Овочі заморожені Participant requirements | 200 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
3 | Суміш фруктово-ягідна, замороженаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 000679-15330000-990665-40996564Category: Фрукти та ягоди заморожені Participant requirements | 350 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
4 | Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 000620-15330000-998780-40996564Category: Cуміш сухофруктів Participant requirements | 220 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
5 | Шипшина сушена, клас перший, діаметр 6-12 ммCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 569133-15330000-638006-40996564Category: Шипшина сушена Participant requirements | 90 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
6 | Сушені абрикоси половинками, сорт вищий, від 25ммCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 000634-15330000-211450-40996564Category: Курага Participant requirements | 150 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
7 | Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середнійCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 000652-15330000-420450-40996564Category: Родзинки Participant requirements | 250 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
8 | Повидло яблучне, стерилізоване, ґатунок вищий, ДСТУ 6072Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 994177-15330000-151001-40996564Category: Повидло та джеми вагові Participant requirements | 15 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
9 | Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: a88bc20868e34200b3cabc6b18f366e5Category: Соління Participant requirements | 900 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
10 | Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: cabc965505c64ed2b34c02823bf141dfCategory: Соління Participant requirements | 500 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
11 | Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 0aac49cb42894a1d948ae1c6e4f6185fCategory: Соління Participant requirements | 900 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
12 | Ядра волоських горіхів, половинки, першого сортуCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 4aa5260e7fd0432a9e5d9d8ba97c62c6Category: Ядра волоських горіхів Participant requirements | 250 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
13 | Паста томатна 25% без солі, 300-500гCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 8ddd0c1739b54f6da2ef7e9cab8cd160Category: Паста томатна фасована Participant requirements | 160 кілограм | To 10 черв 2026 | Україна, 49026, Дніпропетровська область, Дніпро, Прапорна, 25 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | оброблені овочі.docx | Проект договору | Tender | 07 січня 2026 16:54:28 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 07 січня 2026 16:59:06 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 20 (банківські) |
About procurement
IDUA-2026-01-07-007202-a
ID Prozorrobf79ee5503f345ec8b787af5477b147d
NotesПоставка Товару здійснюється Постачальником окремими (малими) партіями щоденно згідно з наданою Замовником заявкою (телефоном, листом, або в інший спосіб) до 08.00 години наступного за днем заявки дня. Моментом постачання вважається дата прибуття Товару на місце постачання.
Expected value667 673.8 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-07-008978-a
DK 021:2015 code15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант-2010" | дійсна | 656 340,00 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант-2010" | переможець | 656 340,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
7 січ at 16:59Last changes
13 січ at 15:31Maximum participation fee
Expected value
667 673.80UAH incl. VAT