Тендер: Морква, цибуля, буряк, капуста, часник, помідори грунтові, огірки грунтові, помідори тепличні, огірки тепличні, яблука, банани, апельсини, мандарини, лимони, імбир, горіхи
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 17 січ. 08:00
Qualification
until 17 січ. 13:07
Reviewed
Pending
Qualification:17 січ 2026 08:00 - 17 січ 2026 13:07
Bid submission:14 січ 2026 20:20 - 17 січ 2026 08:00
Collapse all
Procurer information
НазваКУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Код25803013
АдресаУкраїна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
Main contact person
NameКухарук Ольга Олександрівна
Phone+380382671536
E-mailJulia_kondratjuk@mail.ru
Items list
16| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Корінь імбиру свіжий, першого товарного сортуCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 003802-03220000-003800-40996564Category: Корінь імбиру свіжий Participant requirements | 20 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
2 | Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сортуCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 383102-03220000-324090-40996564Category: Лимони свіжі Participant requirements | 180 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
3 | Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 смCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903171-03220000-111277-40996564Category: Банани свіжі Participant requirements | 2 100 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
4 | Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 смCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903175-03220000-220099-40996564Category: Мандарини свіжі Participant requirements | 2 100 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
5 | Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 66d56f06233f43d8b1746120ace02b76Category: Яблука свіжі Participant requirements | 2 800 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
6 | Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 214400-03220000-030823-40996564Category: Морква свіжа Participant requirements | 660 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
7 | Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 652510-03220000-652500-40996564Category: Буряк столовий Participant requirements | 1 300 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
8 | Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 160886-03220000-522113-40996564Category: Цибуля ріпчаста свіжа Participant requirements | 750 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
9 | Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 527415-03220000-527400-40996564Category: Часник свіжий Participant requirements | 20 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
10 | Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903148-03220000-724516-40996564Category: Огірки свіжі Participant requirements | 200 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
11 | Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903147-03220000-724516-40996564Category: Огірки свіжі Participant requirements | 630 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
12 | Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 407914-03220000-407900-40996564Category: Помідори (томати) свіжі Participant requirements | 708 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
13 | Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 407911-03220000-407900-40996564Category: Помідори (томати) свіжі Participant requirements | 200 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
14 | Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 315520-03220000-315550-40996564Category: Капуста білоголова свіжа Participant requirements | 1 050 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
15 | Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сортуCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 383111-03220000-324095-40996564Category: Апельсини свіжі Participant requirements | 3 500 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
16 | Горіхи волоські, першого товарного сорту, діаметр не менше 25 мм, ДСТУ 8900Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 152613-03220000-152600-40996564Category: Горіхи волоські свіжі Participant requirements | 350 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт Договору.doc | Проект договору | Tender | 14 січня 2026 20:15:57 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 14 січня 2026 20:20:10 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-01-14-014257-a
ID Prozorro11f84c4673344ec6916f8dcf6f286c83
NotesМісце поставки товару: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12. Поставка товару проводиться невеликими партіями за потребою, не пізніше 1-го робочого дня з дня отримання заявки від Замовника (засобами телефонного зв’язку, шляхом листування, по електронній пошті). Строк поставки товару: до 31 грудня 2026 року.
Expected value742 440 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-14-018811-a
DK 021:2015 code03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ФОП "СЛЮСАРЧУК КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА" | дійсна | 736 350,00 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ФОП "СЛЮСАРЧУК КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА" | переможець | 736 350,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
14 січ at 20:20Last changes
21 січ at 12:51Maximum participation fee
Expected value
742 440.00UAH incl. VAT