Тендер: Оброблені овочі та фрукти (Код ДК-15330000-0-МБ)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №23 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код23553983
АдресаУкраїна, 39621, Полтавська область, м. Кременчук, вул.Олександріївська, буд. 18
Main contact person
NameГанна Філіпас
Phone+380675355899
E-mailann.filipas@gmail.com
Items list
13| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Томатна пастаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 9.6 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
2 | СухофруктиCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 7 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
3 | Кукурудза с/мCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 8 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
4 | Полуниця замороженаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 6 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
5 | ЖуравлинаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 3 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
6 | Горошок свіжомороженийCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 3 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
7 | Капуста цвітна замороженаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 6 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
8 | Капуста квашенаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 12 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
9 | Огірок солонийCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 21 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
10 | Квасоля стручкова різана с/мCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 8 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
11 | Овочева сумішCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 15 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
12 | Суміш компотнаCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 9 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
13 | РодзинкиCode ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 2 кілограм | From 09 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39621, Полтавська область, Кременчук, Олександріївська, 18 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 15 січня 2026 11:41:32 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-01-15-004792-a
ID Prozorro80a4f39f8ba74370885a021f79adf6b7
Expected value13 429.98 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-09-008702-a
DK 021:2015 code15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАДЕМА" | переможець | 13 429,98 грнincl. VAT |
Завершена
Published
15 січ at 11:40Last changes
15 січ at 11:41Expected value
13 429.98UAH incl. VAT