Тендер: Електрична енергія, без розподілу
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 23 січ. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:20 січ 2026 14:32 - 23 січ 2026 00:00
Collapse all
Cancellations
StatusСкасування активоване.
Reasonнеможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Explanationнеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Cancellation ofProcurement
Latest edition
Change history
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол № 9.pdf | Not specified | Tender | 20 січня 2026 15:44:14 | View |
2 | sign.p7s Signed | Not specified | Tender | 20 січня 2026 16:11:28 | View |
Download all (.zip)
Procurer information
НазваВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГРАДИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код04382062
АдресаУкраїна, 39070, Полтавська область, селище Градизьк, вул. Київська, 51
Main contact person
NameНАДТОЧІЙ Наталія
Phone+380661810916
E-mailgradyzk2021@gmail.com
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія, без розподілуCode ДК021: 09310000-5 Електрична енергіяProfile: 031b9e931b834b72b784ff4f997f4848Category: Електрична енергія Participant requirements | 318 140 кіловат-година | From 01 лют 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 39070, Полтавська область, селище Градизьк, вулиця Київська будинок 51 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. ПРОЄКТ ДОГОВОРУ.docx | Проект договору | Tender | 20 січня 2026 14:31:08 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 січня 2026 14:32:24 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 5 (робочі) |
About procurement
IDUA-2026-01-20-011237-a
ID Prozorro37f7cddfd895423cad0e7316a4c56d63
NotesЕлектрична енергія, без розподілу
Expected value3 308 688 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-20-011212-a
DK 021:2015 code09310000-5 Електрична енергія
Торги відмінено
Published
20 січ at 14:32Last changes
20 січ at 16:11Maximum participation fee
Expected value
3 308 688.00UAH incl. VAT