IDUA-2026-01-20-014792-a
ID Prozorroc301647b4a7241709e7a4bd0145cf576
Expected value1 940.95 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
JustificationВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та відповідно до підпункту 5 (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, оскільки АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" станом на 31.12.2025 р. є єдиним надавачем послуг з ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ на відповідній території згідно реєстру даних ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ
Plan identifierUA-P-2026-01-20-019542-a
DK 021:2015 code90430000-0 Послуги з відведення стічних вод