Тендер: Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданих центром доручень
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівнічний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код39776588
АдресаУкраїна, 03087, м. Київ, м. Київ, вул. Єреванська буд. 32
Main contact person
NameОлена Кукурудза
Phone+380964298380
E-mailolena.kukurudza@legalaid.kiev.ua
Items list
8| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-220001569 від 14.08.2025 (на стадії провадження ДР) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга6 644.35 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
2 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-220001569 від 14.08.2025 (на стадії провадження С1) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга10 279.42 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
3 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 022-220000272 від 19.02.2023 (на стадії провадження С3) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга4 792.32 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
4 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-220002169 від 03.12.2024 (на стадії провадження С1) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга16 502.23 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
5 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 4-22-2026-000018 від 06.01.2026 (на стадії провадження АЗ) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга998.4 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
6 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-2212045 від 17.12.2025 (на стадії провадження ЦАС1) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга2 196.48 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
7 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-2212046 від 17.12.2025 (на стадії провадження ЦАС1) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга2 196.48 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
8 | Послуги адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги на підставі виданого центром доручення для надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 004-2205653 від 12.06.2025 (на стадії провадження ПРК ДР1) Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 996.8 UAH без ПДВ | From 21 січ 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 03035, Київська область, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 32 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 21 січня 2026 16:44:37 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-01-21-017444-a
ID Prozorroa41057d2b1d84e87b8665f0ef7660bb0
Expected value45 606.48 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-01-21-022161-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ШУСТІНА ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА | переможець | 45 606,48 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
21 січ at 16:39Last changes
21 січ at 16:44Expected value
45 606.48UAH excl. VAT