Тендер: Морська капуста маринована
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 27 січ. 10:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:22 січ 2026 15:25 - 27 січ 2026 10:00
Collapse all
Procurer information
НазваДержавний заклад “Центр соціально-побутового та культурного забезпечення”
Код33551192
АдресаУкраїна, 01034, м. Київ, Шевченківський район, вул. Іринінська, 6
Main contact person
NameОлена Белінська
Phone+380442555258, +380685193325
E-mailob.ps.33551192@gmail.com
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Капуста морська маринована, з морквоюCode ДК021: 03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарстваProfile: 383124-03310000-224821-40996564Category: Капуста морська маринована Participant requirements | 300 кілограм | To 25 груд 2026 | Україна, м. Київ, (адреса повідомляється Покупцем після отримання від Продавця повідомлення про готовність поставки Товару) |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору.doc | Проект договору | Tender | 22 січня 2026 15:23:22 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 22 січня 2026 15:25:01 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
About procurement
IDUA-2026-01-22-014257-a
ID Prozorrof11a748f3ca44221a42f3037817f2f4d
NotesКапуста морська маринована, з морквою, 1 кг – 300 кг.
Оплата за Товар здійснюється Покупцем відповідно до ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України – лише за фактично отриманий Товар протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів, на підставі належним чином оформлених документів Продавця (рахунків-фактур, видаткових накладних тощо) при наявності бюджетних призначень на вказані цілі, з можливістю відстрочки платежу до кінця бюджетного року без нарахування штрафних санкцій. Поставка (передача) товару здійснюється згідно із специфікацією до договору, окремими дрібними партіями, відповідно до заявки замовника, залежно від фактичної потреби в товарі.
Expected value43 560 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-22-015857-a
DK 021:2015 code03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарства
Торги не відбулися
Published
22 січ at 15:25Last changes
27 січ at 10:00Maximum participation fee
Expected value
43 560.00UAH incl. VAT