Тендер: Послуги з розроблення науково - технічної продукції (індивідуальних тимчасових норм витрат ПММ)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
Код40358308
АдресаУкраїна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
Main contact person
NameЗаславська Олександра Сергіївна
Phone+380979046295
E-mailtender@consumerhm.gov.ua
Items list
15| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | HYUNDAI HI 2008Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
2 | RENAULT DUSTER 2019Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
3 | CKC RDS -ПС RENAULT DUSTER 2024Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
4 | RENAULT SANDERO 2013Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
5 | SKODA OCTAVIA 2019Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
6 | FIAT FIORINO Combi 2020Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
7 | FIAT TIPO 2019Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
8 | FIAT TIPO 2021Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
9 | SKODA OCTAVIA CKC SKO-ПС 2018Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
10 | SUZUKI VITARA 2021Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
11 | SKODA RAPID CKC SKR-ПС 2018Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
12 | FIAT TIPO 2020Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
13 | CKC RDS -ПС RENAULT DUSTER 2024Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
14 | SKODA RAPID CKC SKR-ПС 2018Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
15 | FIAT TIPO 2019Code ДК021: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок | 1 послуга | To 31 груд 2026 | Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Шевченка 53 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 січня 2026 11:21:26 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-01-23-005159-a
ID Prozorrob6269c56d25b4ccba9730b1f7375284a
Expected value72 606 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-01-23-006649-a
DK 021:2015 code73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ТОВ "Центр нормування енергоресурсів" | переможець | 72 606,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
23 січ at 11:15Last changes
23 січ at 11:23Expected value
72 606.00UAH incl. VAT