Bid submission
until 28 січ. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:23 січ 2026 14:22 - 28 січ 2026 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Код42065615
АдресаУкраїна, 20603, Черкаська область, Шпола, пров.Поштовий, будинок 1
Main contact person
NameПриходько Катерина
Phone380975079109
E-mailks2010@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Генератори дизельні, номінальна потужність від 12 кВт, 3 фази (230В/400В), стаціонарні, локалізованіCode ДК021: 31120000-3 ГенераториProfile: 162d5c985e894a13bd87975ba90e3342Category: Генератори Participant requirements | 4 штука | To 16 лют 2026 | Україна, 20603, Черкаська область, Шпола, провулок Поштовий,1 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору (11).docx | Проект договору | Tender | 23 січня 2026 14:22:03 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 січня 2026 14:22:53 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-01-23-011908-a
ID Prozorro4bee845642a14f48a98545c24a2e74f7
Expected value1 000 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-23-014171-a
DK 021:2015 code31120000-3 Генератори
Торги не відбулися
Published
23 січ at 14:22Last changes
28 січ at 00:00Maximum participation fee
Expected value
1 000 000.00UAH incl. VAT