Bid submission
until 29 січ. 00:00
Qualification
until 29 січ. 10:14
Reviewed
Pending
Qualification:29 січ 2026 00:00 - 29 січ 2026 10:14
Bid submission:26 січ 2026 18:28 - 29 січ 2026 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Центральна міська клінічна лікарня" Чернівецької міської ради
Код02005763
АдресаУкраїна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Героїв Майдану, будинок 226
Main contact person
NameЛащук Наталія Яківна
Phone380506547800
E-mailikrestanovic@gmail.com
Items list
19| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 млCode ДК021: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинProfile: 437223-33610000-507290-42574629Category: АтропінINN: Atropine Participant requirements | 1 850 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
2 | Верапаміл таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 124527-33620000-162587-42574629Category: ВерапамілINN: Verapamil Participant requirements | 200 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
3 | Верапаміл таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 80 мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 124528-33620000-162587-42574629Category: ВерапамілINN: Verapamil Participant requirements | 600 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
4 | Вода для ін'єкцій ампули по 5 млCode ДК021: 33690000-3 Лікарські засоби різніProfile: 145295-33690000-362541-42574629Category: Вода для ін'єкційINN: Aqua pro injectioni Participant requirements | 1 680 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
5 | Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/млCode ДК021: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуProfile: 112615-33630000-135642-42574629Category: ДиклофенакINN: Diclofenac Participant requirements | 24 360 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
6 | Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 млCode ДК021: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинProfile: 370048-33610000-281972-42574629Category: ДротаверинATC: A03AD02INN: Drotaverine Participant requirements | 5 900 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
7 | Еналаприл таблетки по 10 мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 136578-33620000-326587-42574629Category: ЕналаприлINN: Enalapril Participant requirements | 7 470 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
8 | Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/25 мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 100004-33620000-073055-42574629Category: КаптоприлINN: Captopril and diuretics Participant requirements | 3 680 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
9 | Карбамазепін таблетки по 200 мгCode ДК021: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяProfile: 124486-33660000-568475-42574629Category: КарбамазепінINN: Carbamazepine Participant requirements | 1 900 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
10 | Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 млCode ДК021: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинProfile: 100001-33610000-466752-42574629Category: МетоклопрамідINN: Metoclopramide Participant requirements | 17 110 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
11 | Парацетамол таблетки/капсули по 500 мгCode ДК021: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуProfile: 124595-33630000-877713-425746299Category: ПарацетамолINN: Paracetamol Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
12 | Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 млCode ДК021: 33690000-3 Лікарські засоби різніProfile: 7017c582001c4faeab107a2efd17b0baCategory: Електроліти та комбінації Participant requirements | 5 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
13 | Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 млCode ДК021: 33640000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та гормониProfile: 100001-33640000-777333-42574629Category: ПреднізолонINN: Prednisolone Participant requirements | 990 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
14 | Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 млCode ДК021: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяProfile: 1453671-33660000-365244-42574629Category: НеостигмінINN: Neostigmine Participant requirements | 19 720 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
15 | Ранітидин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 150 мгCode ДК021: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинProfile: 145389-33610000-135638-42574629Category: РанітидинINN: Ranitidine Participant requirements | 1 340 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
16 | Спіронолактон таблетки/капсули по 100 мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 145269-33620000-324678-42574629Category: СпіронолактонINN: Spironolactone Participant requirements | 3 870 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
17 | Спіронолактон таблетки/капсули по 25мгCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 145270-33620000-324678-42574629Category: СпіронолактонINN: Spironolactone Participant requirements | 2 820 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
18 | Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 млCode ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиProfile: 100002-33620000-259877-42574629Category: ФуросемідINN: Furosemide Participant requirements | 29 910 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
19 | Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 млCode ДК021: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинProfile: 100001-33610000-073079-42574629Category: Вітаміни з групи BINN: Cyanocobalamin Participant requirements | 4 330 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул.Героїв Майдану,226 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ЗП Розчини 1 26.01.26.docx | Проект договору | Tender | 26 січня 2026 18:25:15 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 26 січня 2026 18:28:19 | View |
Download all (.zip)
Participant requirements
1| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність досвіду виконання аналогічного договоруExpand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Про публічні закупівлі, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність досвіду виконання аналогічного договору Creation date26.01.2026 18:27 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Оплата проводиться у національній грошовій одиниці на розрахунковий рахунок Постачальника за фактом постачання товару - у безготівковій формі згідно з видатковою накладною протягом 10 банківських днів. При цьому розрахунок за поставлений Товар може бути відстрочено до 30 (тридцяти) календарних днів, але не пізніше 31.12.2026 р. | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
About procurement
IDUA-2026-01-26-018317-a
ID Prozorro291d4b0a090f4935b906b84bf2fe99fd
Expected value658 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-26-023074-a
DK 021:2015 code33690000-3 Лікарські засоби різні
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ" | дійсна | 656 899,75 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ" | переможець | 656 899,75 грнincl. VAT |
Завершена
Published
26 січ at 18:28Last changes
4 лют at 10:22Maximum participation fee
Expected value
658 000.00UAH incl. VAT