IDUA-2026-01-28-013169-a
ID Prozorroc784765360b84175bd7020c967669ed8
Expected value16 917.36 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
JustificationВідповідно до пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10. 2022 № 1178, без застосування порядку проведення відкритих торгів (з особливостями), як виключення, відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови № 1178. Застосування виключення: документально підтверджена відсутність конкуренції з технічних причин; документальне підтвердження такої відсутності.
Plan identifierUA-P-2026-01-28-015190-a
DK 021:2015 code90430000-0 Послуги з відведення стічних вод