Тендер: Контейнер для забору калу
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 3 лют. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:29 січ 2026 14:57 - 03 лют 2026 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЧЕРКАСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Код38981957
АдресаУкраїна, 19604, Черкаська область, Черкаський р-н, с. Слобода, вул. Пирогова, 3/1
Main contact person
NameЮлія Корбут
Phone+380472304114
E-mailpmsdck@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1Code ДК021: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиProfile: 155372-33140000-910858-42574629Category: Контейнер для аналізів Participant requirements | 150 штука | To 28 лют 2026 | Україна, 19604, Черкаська область, с. Слобода, вул. Пирогова, 3/1 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору контейнер калу.pdf | Проект договору | Tender | 29 січня 2026 14:55:52 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 29 січня 2026 14:57:40 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Оплата здійснюється Замовником шляхом післяплати протягом 15 робочих днів з дня фактичної поставки товару на склад Замовника на підставі належним чином оформлених документів (видаткових накладних) у 100% розмірі. | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Поставка Товару здійснюється за рахунок Постачальника протягом 7 (сім) робочих днів з моменту отримання заявки, від Замовника.
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. | Одноразова поставка | 100% | 7 (робочі) |
About procurement
IDUA-2026-01-29-012425-a
ID Prozorro0d23aa96b58d4717aa2929791cdfff47
NotesКод НК 024:2023: 57907 - Контейнер для взяття калу IVD (діагностика in vitro), без домішок.
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Поставка товару здійснюється Постачальником згідно заявки Замовника терміном до 28.02.2026
Expected value680 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-29-008945-a
DK 021:2015 code33140000-3 Медичні матеріали
Торги не відбулися
Published
29 січ at 14:57Last changes
3 лют at 00:00Maximum participation fee
Expected value
680.00UAH incl. VAT