Тендер: М'ясопродукти
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 4 лют. 00:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:30 січ 2026 15:24 - 04 лют 2026 00:00
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МЕЛЬНИЦЕ-ПОДІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "МЕЛЬНИЦЕ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ
Код42501330
АдресаУкраїна, 48751, Тернопільська область, Чортківський р-н, селище Мельниця-Подільська, пл. Галицька, буд. 37
Main contact person
NameМарія Петрівна Чопик
Phone+380971856079
E-mailterc201@ukr.net
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Фарш зі свинини, охолоджений, ДСТУ 4437Code ДК021: 15130000-8 М’ясопродуктиProfile: 133366-15130000-197200-40996564Category: Фарш м'ясний Participant requirements | 700 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 48751, Тернопільська область, селище Мельниця-Подільська, пл. Галицька, буд. 37 |
2 | Сосиски з свинини, сорт вищийCode ДК021: 15130000-8 М’ясопродуктиProfile: 903349-15130000-773637-40996564Category: Ковбаса варена, сосиски, сардельки Participant requirements | 400 кілограм | To 31 груд 2026 | Україна, 48751, Тернопільська область, селище Мельниця-Подільська, пл. Галицька, буд. 37 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору.pdf | Проект договору | Tender | 30 січня 2026 15:22:28 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 30 січня 2026 15:24:21 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-01-30-013003-a
ID Prozorrodfc2c050998e474a863b776bd226afea
Expected value166 500 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-01-22-017097-a
DK 021:2015 code15130000-8 М’ясопродукти
Торги не відбулися
Published
30 січ at 15:24Last changes
4 лют at 00:00Maximum participation fee
Expected value
166 500.00UAH incl. VAT