Тендер: Запасні частини до транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1491
Код14321848
АдресаУкраїна
Main contact person
Name
Items list
14| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Фільтр паливний Volkswagen TransporterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Фільтр повітряний Volkswagen TransporterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Фільтр салону Renault DusterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Фільтр паливний Renault DusterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Фільтр повітряний Renault DusterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Фільтр масляний Renault DusterCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Фільтр повітряний Nissan PathfinderCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Фільтр салону Nissan PathfinderCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Фільтр паливний Nissan PathfinderCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Фільтр масляний Nissan PathfinderCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Фільтр салону Volkswagen AmarokCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Фільтр паливний Volkswagen AmarokCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Фільтр масляний Volkswagen AmarokCode ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Фільтр повітряний Volkswagen Amarok ≈ 1 шт.Code ДК021: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації | 1 штука | To 28 лют 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 30 січня 2026 16:20:21 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-01-30-014635-a
ID Prozorro416d9e1cb58d430d8fa5e542e517b0d5
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 17 943,00 грнexcl. VAT |