Тендер: Елементи електронних схем (шина, дифоеле, накінечники, коробка розподільча, розетка, вимикач, коробка монтажна)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваДержавна установа "Вознесенська виправна колонія (№ 72)"
Код08564050
АдресаУкраїна, 56500, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Київська, будинок 300
Main contact person
NameЛюбов Кушніренко
Phone+380990647996
E-mailupov.osobavk72@gmail.com
Items list
13| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Шина "0" на 15 отв.Code ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука65 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
2 | Дифреле SCHNEIDER ВД63 4P 63A 30mA Code ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука2 335 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
3 | Дифреле RESI9 2P 63A 30mA ACCode ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 3 штука1 785 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
4 | Накінечник трубчастий 2,5-12 НТCode ДК021: 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи | 100 штука0.6 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
5 | Накінечник трубчастий 4,0-12 НТCode ДК021: 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи | 100 штука1 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
6 | Накінечник трубчастий 6,0-18 НТ (6,0-12)Code ДК021: 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи | 100 штука2 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
7 | Накінечник трубчатий НТ 10,0-12 АСКОCode ДК021: 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи | 100 штука1.5 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
8 | Наконечник алюмин. 16кв GAV DL-16 279Code ДК021: 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи | 6 штука10 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
9 | Коробка розпод. герметична зовн. квадратна 85*85*40мм NX1044Code ДК021: 31224300-5 З’єднувальні коробки | 49 штука35 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
10 | Розетка двійна з заземленням (Р2с/з) VIKO Code ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 55 штука118 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
11 | Вимикач одинарний (В1)Code ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 24 штука98 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
12 | Вимикач подвійний (В2)Code ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 2 штука105 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
13 | Коробка монтажна IMT35100 65*45 NX1033Code ДК021: 31224700-9 Монтажні коробки | 85 штука10 UAH без ПДВ | To 30 бер 2026 | Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 300 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 04 березня 2026 14:13:34 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-03-04-008564-a
ID Prozorrob741a418b8f34122b6c8f8f5d5eaf39e
Expected value19 942 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-02-21-000519-a
DK 021:2015 code31220000-4 Елементи електричних схем
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
СТЯГАЙЛО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ | переможець | 19 942,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
4 бер at 14:07Last changes
4 бер at 14:13Expected value
19 942.00UAH excl. VAT