Тендер: Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон - 10л., з обміном балону, Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 12 бер. 08:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:09 бер 2026 17:29 - 12 бер 2026 08:00
Collapse all
Procurer information
НазваВійськово – медичний клінічний центр Західного регіону
Код08160677
АдресаУкраїна, 79010, Львівська область, Львів, вул. Личаківська, 26
Main contact person
NameМагаль Оксана Іванівна
Phone380322349083
E-mailmagal_oksana@ukr.net
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон - 10л., з обміном балонуCode ДК021: 24110000-8 Промислові газиProfile: aa6d7ed334b64620b5d4745d6a94a371Category: Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01) Participant requirements | 128 метр кубічний | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, вул. Личаківська, 26 |
2 | Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 лCode ДК021: 24110000-8 Промислові газиProfile: 149590-24110000-531894-40996564Category: Промислові гази Participant requirements | 6 балон | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, вул. Личаківська, 26 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору.docx | Проект договору | Tender | 09 березня 2026 17:29:30 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 09 березня 2026 17:29:40 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-03-09-013169-a
ID Prozorro1ba6bd9b919347bb825efcaaf4c6e282
NotesСтрок (термін) поставки товарів не більше 5 календарних днів з моменту замовлення товару. Товар поставляється окремими партіями на підставі заявки Замовника.
Розрахунки за поставлений товар здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання Замовником Товару та належно оформлених товаро-супровідних документів (накладної, рахунка-фактури, тощо) на розрахунковий рахунок Постачальника. У разі затримки (відсутності) бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 14 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з російської федерації/республіки білорусь/ісламської республіки іран.
Expected value41 224 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-03-09-016758-a
DK 021:2015 code24110000-8 Промислові гази
Торги не відбулися
Published
9 бер at 17:29Last changes
12 бер at 08:00Maximum participation fee
Expected value
41 224.00UAH incl. VAT