Тендер: Знаки поштової оплати
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваМКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
Код03356571
Веб-сайтhttp://www.teplo.km.ua//
АдресаУкраїна, 29009, Хмельницька область, м. Хмельницький, , вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
Main contact person
NameОлена Олександрівна Коржик
Phone+380673130533
E-mailtender@teplo.km.ua
URLhttp://www.teplo.km.ua//
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Конверт маркований ф. С6Code ДК021: 22412000-1 Нові марки | 5 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, м.Хмельницький, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ПРИЧИНА ВІДСУТНОСТІ - ВІДСУТНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИЗНАЧЕННЮ КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА (КОНТРОЛЕРА). |
2 | Марка поштова стандартна UCode ДК021: 22412000-1 Нові марки | 4 920 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, м.Хмельницький, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ПРИЧИНА ВІДСУТНОСТІ - ВІДСУТНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИЗНАЧЕННЮ КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА (КОНТРОЛЕРА). |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування пп.6п.13.pdf | Not specified | Tender | 10 березня 2026 17:44:31 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 10 березня 2026 17:45:53 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-03-10-014635-a
ID Prozorroe838821573ec4116ac50a9f5f9dfd6e7
Expected value256 080 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Condition of applicationПідпункт 6 пункту 13
JustificationВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Plan identifierUA-P-2026-03-10-017517-a
DK 021:2015 code22410000-7 Марки
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" | переможець | 256 080,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
10 бер at 17:44Last changes
10 бер at 17:45Expected value
256 080.00UAH incl. VAT