Тендер: Медикаменти та дрібний медичний інвентар
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваРусанівська гімназія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області
Код25299135
АдресаУкраїна, 07453, Київська область, село Русанів, Вулиця Київська, будинок 105
Main contact person
NameОвчинник Ірина Василівна
Phone+380936943722
E-mailyo.rusaniv-nvk@ukr.net
Items list
19| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Адреналін розчин д/ін., 1,8 мг/мл по 1 амп. №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Epinephrine | 1 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
2 | Аміак розчин д/зовн. заст. 10% по 40 мл в алакCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ammonia | 2 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
3 | Анальгін амп. 50% 2 мл №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Metamizole sodium | 0.4 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
4 | Бінт н/стер. 5х10 БілосніжкаCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 5 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
5 | Бінт н/стер. 5х10 БілосніжкаCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 5 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
6 | Вата мед. н/с ролик Сніжинка 25 гCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 4 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
7 | Вугілля активоване табл. 0.25г №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Medicinal charcoal | 3 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
8 | Глюкоза ін. 40% 20 мл №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Glucosamine | 0.5 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
9 | Клей БФ-6 15гCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 1 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
10 | Магнію сульфат 250мг/мл 10 мл №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Magnesium sulfate | 0.2 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
11 | Нурофен табл. 200 мг №12Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ibuprofen | 3 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
12 | Нурофен табл. в/о 200 мг №12Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ibuprofen | 3 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
13 | Рукавички Medicare нестер. латексні з пудрою МCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 15 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
14 | Сальбутамол 100мкг 200доз б/фрCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Salbutamol | 1 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
15 | Септифрил-Дарниця табл. 0.0002г №10Code ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Decamethoxine | 1 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
16 | Серветки марлеві медичні стерильні 14х16 4-х шаровіCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexlansoprazole | 5 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
17 | Серветки спиртові 6х3 см №100 ОК PharmaCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexlansoprazole | 0.4 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
18 | Система ПР АртеріумCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 2 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
19 | Шприц Артеріум 2мл. 2комп.1 голкаCode ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 7 паковання | To 31 груд 2026 | Україна, 07453, Київська область, с. Русанів, вул.Київська, 105 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 11 березня 2026 15:42:12 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-03-11-011237-a
ID Prozorro9551278befda41fab852432467468143
Expected value1 799.28 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-03-11-013639-a
DK 021:2015 code33600000-6 Фармацевтична продукція
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ТОВ "Оптова Аптека Алтея" | переможець | 1 799,28 грнincl. VAT |
Завершена
Published
11 бер at 15:28Last changes
11 бер at 15:44Expected value
1 799.28UAH incl. VAT