Тендер: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код33018727
АдресаУкраїна, 08631, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Глеваха, вул.Вокзальна, будинок 18-а
Main contact person
NameБиховченко Іван
Phone+380675473613
E-mailmasma-tender@ukr.net
Items list
22| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Кран-американка кутовий 1/2" Мірая
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Кран Мірая 1\2" Зовн/Вн Метелик
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 5 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Кран Рафтек 1" Вн/Вн Ручка
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Кран Рафтек 1" Зовн/Вн Метелик
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Маевский автомат С а І е ff і 3/8 502430
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Кран Мірая 3/4" Вн/Вн Метелик
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 7 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Врізка латунна 1" (хомут)
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Кран-американка 3/4" Рафтек
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Сталь муфта 50 (2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 7 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Сталь контргайка 50 (2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 7 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Сталь згін 50 (2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 7 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Кран Мірая 1/2" Вн/Вн Метелик
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 6 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Чавун футорка радіаторна 20 права
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 6 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Сталь згін 40 (11/2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
15 | Сталь контргайка 40 (11/2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
16 | Сталь муфта 40 (11/2")
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
17 | Кран маевского (під викрутку)
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 17 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
18 | Кран-американка 1" Мірая
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
19 | Нікель Кутник 3/4" нв
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
20 | Канап, внут 110 Труба 2000мм
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
21 | Перехід 125x110 резина (манжет)
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 5 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
22 | Канал внут. ASG 110 Ревізія
Code ДК021: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 13 березня 2026 09:08:15 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-03-12-014792-a
ID Prozorro6bb9fee6a27b45c3a446e6c80e3198c5
Expected value19 605 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-03-12-018441-a
DK 021:2015 code42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Омельченко Тетяна Миколаївна | переможець | 19 605,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
12 бер at 20:47Last changes
13 бер at 09:08Expected value
19 605.00UAH excl. VAT