Тендер: Видавничі послуги (видання книги «Нестор Чир «Сонячні акварелі», упорядниця – Аліна Ситар)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваДепартамент культури Івано-Франківської міської ради
Код40293230
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. ДНІСТРОВСЬКА, будинок 28
Main contact person
NameШевчук Андрій
Phone380957204502
E-mailshevchukand@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Видавничі послуги (нак150пр)Code ДК021: 79970000-4 Видавничі послуги | 1 послуга | From 12 бер 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Дністровська,28 |
Tender documents
3Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | протокол №1 від 25.02.2026.pdf | Not specified | Tender | 13 березня 2026 14:50:35 | View |
2 | обгрунтування2.pdf | Not specified | Tender | 13 березня 2026 14:50:35 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 13 березня 2026 14:51:08 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-03-13-009586-a
ID Prozorro23e7ddac77cf405b850950bd7bb63445
Expected value39 997.5 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationАбзац 2 підпункту 5 пункту 13
Justificationзастосування підстави для здійснення закупівлі відповідно до підпункту 5 п 13 Особливостей роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання; здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 No 1178. З метою сприяння духовному розвитку мешканців міста Івано-Франківська, з метою збереження і популяризації давніх українських традицій, керуючись ст.ст.27,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру» та на виконання Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №345 від 06.03.2026р «Про виділення коштів» Протоколом засідання комісії з питань виділення коштів на видавництво мистецької продукції місцевих авторів та придбання літератури для міських бібліотек № 1 від 25.02.2026р Департаментом культури Івано-Франківської міської ради проводиться процедура закупівлі послуг на видання книги у проведенні закупівлі за предметом: Послуги на видання книги «Нестор Чир «Сонячні акварелі», упорядниця – Аліна Ситар (далі послуги) в кількості 150 примірників. Код ДК 021:2015: 79970000-4: Видавничі послуги з очікуваною вартістю 39997,50 грн. без ПДВ. Відповідно до статті 9 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (далі – Закон) авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Твір вважається створеним з моменту первинного надання йому будь-якої об'єктивної форми (письмової, речової, електронної (цифрової) тощо). Стаття 16 Закону права визначає Авторське право на службові твори. Авторське особисте немайнове право на службовий твір належить його автору. Розподіл майнових прав на службовий твір визначається законом, якщо інше не передбачено договором між автором і роботодавцем. За створення і використання службового твору, а також за період прав на нього автору належить авторська винагорода, розмір та порядок виплати якої встановлюється договором між автором і роботодавцем. Якщо посадові обов’язки працівника прямо передбачають створення службових творів відповідних видів, авторська винагорода за створення і використання таких творів, а також за перехід прав на них може бути включена до заробітної плати автора відповідно до договору між автором і роботодавцем. Відповідно ст.16 Закону України «Про авторське право і суміжні права» автором-упорядником дитячого літературно-художнього видання «Нестор Чир «Сонячні акварелі» є упорядниця – Аліна Ситар. Стаття 421 Цивільного Кодексу України визначає, що суб’єктами права інтелектуальної власності є, творець (творці) об’єкта права інтелектуальної власності ( автор, виконавець, винахідник тощо) та інші особи, яким належать особисті немайнові та (або) майнові права інтелектуальної власності відповідно до цього Кодексу, іншого закону чи договору. Частиною 2 статті 11 Закону визначено, що авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших Формальностей. Згідно з частиною 5 статті 11 Закону суб’єкт авторського права для засвідчення авторства (авторського права) на оприлюднений чи не оприлюднений твір, факту і дати опублікування твору чи договорів, які стосуються договорів, які стосуються права автора на твір у будь - який час протягом строку охорони авторського права може зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах. з огляду на викладене, державна реєстрація не є обов’язком суб’єкта авторського права (як і суб’єкта суміжних прав), а тільки його правом.
Особливості № 1178 дозволяють замовнику закупити товари і послуги (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у випадках, що передбачені пунктом 13. Одним з таких випадків є необхідність захисту прав інтелектуальної власності. При цьому такі роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. Така підстава для укладення прямого договору визначена у пп.5 п. 3 Особливостей № 1178.
З метою задоволення потреби закупівлі послуг по коду ДК 021:2015: 79970000-4: видавничі послуги з очікуваною вартістю 39 997,50 грн. без ПДВ у відповідності до калькуляції договору про надання послуг ТзОВ «Місто НВ», яким з автором укладено авторський договір, тому замовник укладає прямий договір на видання книги «Нестор Чир «Сонячні акварелі», упорядниця – Аліна Ситар в кількості 150 примірників. Код ДК 021:2015:79970000-4: Видавничі послуги.
Plan identifierUA-P-2026-03-13-011462-a
DK 021:2015 code79970000-4 Видавничі послуги
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ТзОВ "Місто НВ" | переможець | 39 997,50 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
13 бер at 14:50Last changes
13 бер at 14:51Expected value
39 997.50UAH excl. VAT