Тендер: Канцелярські товари
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваЗаклад "Музична школа "Світло" Житомирської міської ради
Код13552149
АдресаУкраїна, 10002, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 122
Main contact person
NameІнна Зань
Phone+380412482166
E-mailbuhmuz3@gmail.com
Items list
19| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Сегрегатор А4 7см ВМ червонийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
2 | Папка А4 на зав"язках картоннаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
3 | Папка А4 на швидкозшивач картонCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
4 | Сегрегатор А4 5см фіолетовийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 8 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
5 | Ручка гел чорна BuromaxCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
6 | Ручка гел червона BuromaxCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
7 | Лінійка 30см Buromax алюмінійCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
8 | Скріпка 25мм 100штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
9 | Скріпка 50мм 100штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
10 | Скріпка 78мм 50штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
11 | ДіркопробивачCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
12 | НожиціCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
13 | Клей ПВА Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
14 | Файл А4Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 200 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
15 | Антистеплер чорнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
16 | Стікер 100арк 76х76 BuromaxCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
17 | Папка А4 кутик асортіCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
18 | Книга обліку А4 96аркCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
19 | Папка А4 зшивач Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | From 08 квіт 2026
To 17 квіт 2026 | Україна, 10002, Житомирська область, м.Житомир, вул.Велика Бердичівська,122 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 08 квітня 2026 14:55:35 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-04-08-009727-a
ID Prozorro3110cc8b7b0349d7aed264ce852ec139
Expected value2 919.9 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-04-07-010653-a
DK 021:2015 code30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
МАРЧУК ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА | переможець | 2 919,90 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
8 квіт at 14:53Last changes
8 квіт at 14:55Expected value
2 919.90UAH excl. VAT