Тендер: Бензин А-95 (Євро 5), талон
Запит (ціни) пропозицій
Bid submission
until 17 квіт. 09:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:14 квіт 2026 12:58 - 17 квіт 2026 09:00
Collapse all
Procurer information
НазваЧехівський психоневрологічний інтернат
Код02770191
АдресаУкраїна, 19933, Черкаська область, Золотоніський район, с. Чехівка, вул. Братів Михальченків
Main contact person
NameТаміла Колюка
Phone+380473952386
E-mailchehivkapni@ukr.net
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Бензин А-95 (Євро 5), талонCode ДК021: 09130000-9 Нафта і дистилятиProfile: c3c8df3dd7f04ed7bcb906bf2a20173fCategory: Бензин Participant requirements | 1 000 літр | To 31 груд 2026 | Україна, 19933, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Братів Михальченків, 1 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір ЗЦП бензин.docx | Проект договору | Tender | 14 квітня 2026 12:51:52 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 14 квітня 2026 12:58:13 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: . Розрахунки між Постачальником та Замовником здійснюються відповідно до видаткової накладної та рахунку-фактури наданого Постачальником, шляхом оплати вартості Товару згідно Специфікації протягом 7 (семи) днів після його отримання. | Пiсляоплата | 100% | 7 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-04-14-005299-a
ID Prozorro91a95283ed5644e0b32cf644425b7251
Notesкраїною- походження товару не може бути Російська Федерації та/або Республіки Білорусь та/або Ісламської Республіки Іран
Expected value72 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-04-14-002593-a
DK 021:2015 code09130000-9 Нафта і дистиляти
Торги не відбулися
Published
14 квіт at 12:58Last changes
17 квіт at 09:00Maximum participation fee
Expected value
72 000.00UAH incl. VAT