ID: 13622644dc84eaf4d7b4be2aa04d346cae26337
Лот: Труби та арматура
Lot
Collapse all
Customer information
NameКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Code03328362
AddressУкраїна, 88007, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 4А
Main contact
NameТетяна Рішко
Phone+380954014694
E-mailksepzakup@gmail.com
Positions list
| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Труба кругла металева 40*3 ммCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 1 500 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
2 | Кутник металевий 50*50*3 ммCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 90 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
3 | Труба кругла металева 25*3 ммCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 90 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
4 | Заглушка внутрішня для труби 60*60Code ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 150 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
5 | Заглушка внутрішня для труби 60*40Code ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 50 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
6 | Труба кругла металева 57*3 ммCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 570 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
7 | Труба профільна металева 60*60*3 ммCode ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 120 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
8 | Арматура 10Code ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 360 погонний метр | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
9 | Заглушка внутрішня для труби 40*3Code ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 600 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
10 | Заглушка внутрішня для труби 57*3Code ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 250 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 3 |
Payment terms
| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
Expected value389 355 UAH
Tender identifierUA-2026-04-16-011663-a
Minimum price reduction step amount1 946.78 UAH
завершено
Published
3 вер at 15:40Last changes
3 вер at 15:40Time left -129 129. 03 03. 27 27in
Expected value
389 355.00UAH incl. VAT