Тендер: Біндер 41 мм, біндер 51 мм, гумка, підстругачка, ручка масляна червона, ручка кулькова синя, ручка масляна, стержні до механічного олівця, стержні масляні сині, олівець ,коректор-ручка , маркер чорний, олівець механічний, степлер 24/6, степлер 10/6,скріпки,скріпли кольорові,діркопробивач, клей-олівець,папка швидкозшивач, папка на зав*язках, папка швидкозшивач картон
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Код02005355
АдресаУкраїна, 19502, Черкаська область, Городище, вул. Єдності, 22
Main contact person
NameКопка Алла Михайлівна
Phone+380974750058
E-mailkopka022@ukr.net
Items list
24| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Біндер 41 ммCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 12 штука5.9 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
2 | біндер 51 ммCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 12 штука6.9 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
3 | гумкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука13.7 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
4 | підстругачкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука39.5 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
5 | ручка масляна червонаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука8.9 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
6 | ручка кулькова синяCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 20 штука4.95 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
7 | ручка маслянаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 20 штука14.7 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
8 | стержні до механічного олівцяCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука39.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
9 | стержні масляні синіCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 штука4.95 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
10 | олівецьCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 24 штука4.9 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
11 | коректор-ручкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 24 штука29.6 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
12 | маркер чорнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 штука29.5 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
13 | олівець механічнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука98 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
14 | степлер 24/6Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука195 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
15 | степлер 10/6Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука168 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
16 | скріпкиCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука48.6 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
17 | скріпкиCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука19.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
18 | скріпли кольоровіCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука23.4 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
19 | діркопробивачCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука212 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
20 | клей-олівецьCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 24 штука21.9 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
21 | папка швидкозшивачCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 20 штука59.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
22 | папка швидкозшивачCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука12.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
23 | папка на зав*язкахCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 50 штука15.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
24 | папка швидкозшивач картонCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 50 штука13.8 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 19502, Черкаська область, м Городище, вул Єдності, 22 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 30 квітня 2026 12:13:32 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-04-30-004792-a
ID Prozorro6351c4b7d94b43b5895c643b57aabaca
Expected value8 123.4 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-04-30-005319-a
DK 021:2015 code30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ФОП Снігур Олександр ВІкторович | переможець | 8 123,40 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
30 квіт at 12:05Last changes
30 квіт at 12:15Expected value
8 123.40UAH excl. VAT