НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
Код02005639
АдресаУкраїна, 18009, Черкаська область, Черкаси, Луки святителя-хірурга, будинок 7
Main contact person
NameЯсінська Наталія
Phone380965627789
E-mailfinance2@onko.ck.ua
Items list
1
No.
Name
Quantity
Delivery
Delivery address
1
Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовийCode ДК021: 33171000-9 Анестезійні та реанімаційні інструментиProfile: 100001-33140000-073030-42574629Category: Абсорбент СО2 для анестезіології
Participant requirements
100 штука
To 31 груд 2026
Україна, 18009, Черкаська область, Черкаси, Луки святителя-хірурга, будинок 7
Tender documents
2
Latest edition
#
Name
Document type
Related to
Published
1
ПРОЄКТ ДОГОВОРУ МАРКЕТ вмп 2026 оновлено 06.05.2026.docx
Проект договору
Tender
06 травня 2026 14:44:57
View
2
sign.p7s
Signed
Файл підпису закупівлі
Tender
06 травня 2026 14:45:28
View
Participant requirements
2
#
Requirement
1
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
Expand
Description:
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Creation date06.05.2026 14:45
StatusАктивна
ValueYes
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
Creation date06.05.2026 14:45
StatusАктивна
ValueYes
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
Creation date06.05.2026 14:45
StatusАктивна
ValueYes
2
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
Expand
Description:
Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
Creation date06.05.2026 14:45
StatusАктивна
ValueYes
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
Creation date06.05.2026 14:45
StatusАктивна
ValueYes
Confirmation method
Title
Description
Document
-
-
Payment terms
1
№
Payment condition
Payment type
Payment amount
Period (days)
1
поставка товару
Пiсляоплата
100%
90 (календарні)
Delivery terms
1
№
Delivery condition
Type
Delivery amount
Period (days)
1
подання заявкиDescription: Строк поставки Товарів: до 31.12.2026 року.
Поставка Товару здійснюється Постачальником партіями, за заявкою Замовника, підписаною уповноваженою особою Замовника (далі - Заявка), протягом 5 (п’яти) робочих днів, з моменту отримання такої Заявки Постачальником.
Одноразова поставка
100%
5 (робочі)
About procurement
IDUA-2026-05-06-009707-a
ID Prozorro396a825cfe094730826df5b6490540c6
Expected value164 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-05-06-011800-a
DK 021:2015 code33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Proposals
Participant
Status
Price
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕКТОРМЕД"
UA-2026-05-06-009707-a-a1Buyer: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”Supplier: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕКТОРМЕД"
Укладено
Завершена
Published
6 трав at 14:47
Last changes
13 трав at 13:30
Maximum participation fee
Expected value
164 000.00UAH incl. VAT
Reading the private key
Choose the key medium and read your key. The window is provided by id.gov.ua — your key and password never leave it.
Confirm the operation in the mobile app
Scan the QR code with your signing service mobile app, or tap it if you are on a phone.